Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
m² (Kapalı Alan)
Oda Sayısı
Yatak Sayısı
Bina Yaşı
Kat Sayısı
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
Günlük, haftalık, aylık kiralık
400 TL
Günlük, haftalık, aylık kiralık
11 Şubat
Antalya-Konyaaltı
400 TL
DEVREN KİRALIK OTEL
DEVREN KİRALIK OTEL İstanbul - Anadolu-Ataşehir
37,500 TL
DEVREN KİRALIK OTEL
11 Şubat
İstanbul - Anadolu-Ataşehir
37,500 TL

Kiralık Apart Otel İlanları

Tatil konaklamalarında hizmet imkanları birbirinden farklı birçok mekan tercih edilir. Otellerde herşey dahil, oda ve kahvaltı gibi seçenekler yer alırken apart oteller ev tipinde tasarlanır. Otellerden farklı olarak kendine ait mutfağı olan apart otellerde konaklama hizmeti dışında ekstra tesis imkanları da bulunur. Mutfakta standart gereçlerin bulunduğu apart otellerde yeme ve içme ihtiyaçlarının karşılanması misafirlere aittir. Farklı bölgelerde yer alan apart oteller kullanıcı sayısına göre büyüklüklere sahip olup yapıları bölge koşullarına uygundur. Sektörden.com sayfasında her sezon tatil yapmanıza olanak tanıyacak kiralık apart otel ilanları mevcuttur. Değişen fiyatlarla günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabileceğiniz apart otelleri detaylı olarak inceleyebilir ve fiyat karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Ayrıca tatil süresince ihtiyaç duyulacak gıdadan, araç, gereçlere kadar tüm ürünleri bulunduğunuz yerden kolayca temin edebilirsiniz.
 

Kiralık Apart Otel Fiyatları

Apart oteller kalabalık tatiller de konaklama fiyatları bakımından en uygun seçenekler arasında yer alır. Kiralık apart oteller bulunduğu bölgeye ve yoğunluk durumuna göre farklı fiyatlar ile kullanıcılara sunulur. Deniz tatili planlamalarında tercih edilen apart otellerde deniz mesafesi, otelin konumu, oda sayıları ve büyüklükleri fiyata etki eder. Apart oteller apartman şeklinde olabildiği gibi tekli müstakil ev tipinde de olabilir. Kullanım alanına ve yapının özelliğine göre fiyatların değiştiği söylenebilir. Site şeklinde kurulmuş apart otellerin havuzlu olması, içinde market ve benzeri işletmelerin olması yine fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Deniz tatili dışında birçok bölgede tarihi tatil planları da yapılabilir. Tatilin planlandığı bölgeye göre merkezi konumda olan apartlar daha maliyetli olurken ulaşım imkanlarının daha kısıtlı olduğu bölgelerde yer alan apartlar daha ekonomik fiyatlıdır.
 

Kiralık Apart Otel Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kalabalık, çocuklu veya evcil hayvanlar ile tatil planlamalarında uygun bütçeler ile konaklanacak en uygun fiyatlı mekanlar arasında apart otellerin olduğu söylenebilir. Apart otel seçilirken kalacak kişi sayısına göre oda sayılarının yeterliliğine dikkat edilmelidir. Ayrıca içinde sosyal tesis bulunan apartların seçimi kullanıcı avantajlarındandır. Sağlık açısından apart otellerin iç ve dış mekanlarının temizliğinin iyi yapıldığından emin olunmalıdır. Deniz tatillerinde denize yakın apartların seçilmesi uygun olurken, sahilde kendine ait plajı bulunan apartlar yine iyi seçenekler arasındadır. Diğer tatil planlamalarında yine apart otellerde tarihi ve turistik alanlara yakın olanlar seçilmelidir. Apart oteller standart eşyalar ile döşenmiş olup yeterli eşyanın bulunması önemlidir. Konforlu ve rahat tatil için apart içleri kadar alışveriş merkezlerine yakınlığı, internet kullanım imkanı, otopark gibi özelliklerde dikkat edilmesi gereken kriterlerdir. 
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler