Çiftlik Evi

aramanız için 1 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Oda Sayısı
Bulunduğu Kat
Bina Yaşı
Banyo Sayısı
Balkon
Kullanım Durumu
Site İçerisinde
Isıtma
Eşyalı
Kat Sayısı
m² (Net)
m² (Brüt)
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
Bungalow kiralama Sapanca Maşukiye
Bungalow kiralama Sapanca Maşukiye Türkiye-İstanbul - Avrupa-Şişli
449 TL
Bungalow kiralama Sapanca Maşukiye
07 Aralık
Türkiye-İstanbul - Avrupa-Şişli
449 TL

Kiralık Çiftlik Evi İlanları

Açık bir kat planına sahip olan çiftlik evler, genellikle tek tip özelliklere sahip olur. Geniş arazi seçeneklerine sahip olan çiftlik evler sayesinde evinizi oldukça kolay bir şekilde inşaa ederek genişletebilirsiniz. Zemin katında bulunan çiftlik evlerin geniş özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Çiftlik evlerin iç tasarımları da diğer konutlara göre farklılık gösterebilir. Açık oturma alanına ve yemek kat planlarına sahip olan çiftlik evler ile daha sakin bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz. Çiftlik evleri, şehir alanlarının dış kısımlarında yer alır. Kiralık çiftlik evlerinde L şeklinde yer alan kat planlarını da görebilirsiniz. Bu evlerin en önemli özelliği dış alana oldukça kolay bir şekilde ulaşım sağlaması olur. Modüler özelliklere sahip olan konutları da çiftlik ev olarak kiralayabilirsiniz. Doğa ile uyum içerisinde yer alan bu konut tipleri ile sakinliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Sektörden.com sayfasını ziyaret ederek kiralık olarak satışa sunulan çiftlik evler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Kiralık Çiftlik Evi Fiyatları

Çiftlik evlerinin maliyetinin düşük değerlerde yer alması fiyatlarının da uygun olmasına olanak sağlar. Çiftlik evlerin fiyatlarını etkileyen en önemli unsur, evin metrekare cinsinden değeri olur. Geniş ölçeklere sahip olan çiftlik evler, fiyat olarak daha geniş ölçeklerde bulunabilir. Bunun yanı sıra çiftlik evinin iç kısmının da zengin özelliklerde bulunması fiyatın artış göstermesine neden olabilir. Bununla birlikte kiralık olarak satışa sunulan çiftlik evleri eşyalı ise, fiyatlar daha farklı değerlerde yer alabilir. Bu noktada ilanlar arasında tercihte bulunmadan önce evin sağlamış olduğu özelliklere de dikkat edilmesi çiftlik evinin daha uygun değerlerde bulunabilmesine imkan tanır. 

Kiralık Çiftlik Evi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çiftlik ev tercihinde bulunurken konutun giriş alanda bulunup bulunmadığına dikkat edilmesi gerekir. Aynı zamanda evin bulunduğu arsanın özellikleri hakkında bilgi sahibi olunması da önemli detaylar arasında yer alır. Daha etkili bir kullanım gerçekleştirmek istiyorsanız, çiftlik evin fiziki özelliklerine dikkat edilmesi önemli olur. Geniş yüzölçümü üzerinde bulunan çiftlik evleri, daha ekonomik bir yaşama sahip olabilmenize de yardımcı olabilir. Bu noktada ev tercihinde bulunurken, evin iç dekorasyonuna da dikkat edilmesi önemli olur.

Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler