Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Oda Sayısı
Bulunduğu Kat
Bina Yaşı
Banyo Sayısı
Balkon
Kullanım Durumu
Site İçerisinde
Isıtma
Eşyalı
Kat Sayısı
m² (Net)
m² (Brüt)
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Kiralık Rezidans İlanları

Rezidanslar, otel konforunu konutlarda yaşatmayı hedefleyen ve birçok imkana sahip olan çok katlı yapılar olarak tanımlanır. Rezidansların içerisinde 7/24 güvenlik ve danışma hizmeti verilir. Rezidanslarda teknolojik altyapısı oldukça gelişmiş olan birçok sosyal alan bulunur. Rezidans kiralamak birçok ihtiyacı karşılamayı kapsadığı için son yıllarda çok fazla tercih edilir. Sektörden.com sitesinde bu akıllı ve lüks evlerde kalmak isteyenler için kiralık rezidans ilanları bulunur. İlanlarda yer alan rezidanslar farklı özelliklere sahip olur. Kiralık rezidans ilanlarında rezidansların adres, fiyat aralığı, metrekare, oda sayısı, bulunduğu kat ve banyo sayısı gibi özelliklerine göre filtreleme özelliği bulunur. Eşyalı ve eşyasız olarak kiralanabilen rezidanslar arasında istenilen özellikler belirlenerek uygun olan rezidans rahatça belirlenir. Siz de sektörden.com sitesinde ev, araba veya farklı bir ürünü kiralayabilir ya da satışa sunabilirsiniz. 
 

Kiralık Rezidans Fiyatları 

Kiralık rezidans fiyatları, rezidansların sahip olduğu özellikler ve kullanıcılara sunduğu olanaklara göre değişiklik gösterir. Rezidansların konumu, büyüklüğü ve bina yaşı özellikleri fiyatları önemli derecede etkiler. Kent merkezinde veya manzaranın büyülediği alanlarda konumlanmış rezidansların kira fiyatları yüksek seyredebilir. Rezidansların içinde bulunan spor salonu, havuz ve bahçe gibi sosyal alanların olması da kira fiyatlarına etki eden özellikler arasında yer alır. Bu sosyal tesis kullanımlarının ücretleri bazı rezidanslarda kira bedeline dahil iken bazılarında ekstra olarak ücret talep edilir. Rezidanslarda kira bedeli dışında temizlik ve elektrik gibi giderler için de ekstra aidat ücreti olabilir. Kiralık rezidans fiyatlarının hangi hizmetleri içerdiğini göz önünde bulundurmak bütçeniz için en doğru kararı vermenizi sağlayabilir.
 

Kiralık Rezidans Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Rezidans seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunur ve bu hususlar arasında rezidansın yönetmeliklere uygun şekilde inşa edilmiş olması öne çıkar. Rezidansların geneli çok katlı yapılar olduğu için yapı özelliklerinin araştırılması önemli bir konu olur. Güvenilir bir rezidans kiralamak ise son derece önemli bir detay olur. Rezidansta çok sayıda daire bulunduğundan güvenliğin sağlanması ve rezidansa ait kuralların belirlenmesi de oldukça önem taşır. Rezidansın manzarasının sizi mutlu edecek olması daireden keyif almanızı sağlayan başka bir unsur olur. Rezidans kiralarken ulaşım olanaklarının değerlendirilmesi, konum seçimini kendinize uygun olarak yapmak önemli diğer unsurlar arasında yer alır. 
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler