Marmara

aramanız için 1 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Dönem
Süre
Tipi
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
4+1 YÜKSEK KIRMIZI 15 GÜN
4+1 YÜKSEK KIRMIZI 15 GÜN Türkiye-Yalova-Termal
160,000 TL
4+1 YÜKSEK KIRMIZI 15 GÜN
20 Ağustos
Türkiye-Yalova-Termal
160,000 TL

Marmara Devre Mülk İlanları

Sıklıkla dinlenme mekanı olarak kullanılan devremülkler birçok ilde farklı kullanım özellikleri ile kullanıcılara sunulur. Marmara devremülk ilanları içerisinde satılık ve dönemlik kiralamaya uygun seçenekler bulunur. İhtiyacınıza uygun devremülkleri ve özelliklerini Sektörden.com’da inceleyebilir, kullanım imkanlarını öğrenebilirsiniz. Sektörden.com farklı sektörlerde sunduğu hizmetler ile alım ve satımın en hızlı yolu olup ilgilendiğiniz ilanlarla ilgili kazanç sağlamanıza da yardımcı olur. Devremülkler bölgelere göre farklı mimarilere sahip olup kullanıcı tercihine göre ölçüleri değişkenlik gösterir. Tatil beldelerinde sıklıkla yaz sezonunda tercih edilen devremülklerin her sezon kullanılabilecek alternatifleri bulunur. Yıl içerisinde farklı dönemlerde kullanım imkanı olabileceği sınırsız süre ile mülkiyet hakkına sahip olunabilir.
 

Marmara Devre Mülk Fiyatları

Genel olarak devremülklerde fiyatı belirleyen en önemli faktör kiralanan veya satın alınan dönem olur. Farklı dönemlere göre değişen fiyat uygulamaları olan Marmara bölgesi devremülk seçeneklerinde kullanım süreleri de fiyatın değişmesinde etkili olur. Devremülkler genel olarak tatil beldelerinde yaz sezonunda tercih edilir. Denize yakın olan bölgelerde deniz mesafesi, manzara ve sosyal tesis imkanları fiyatları değiştirir. Ayrıca devremülklerin sıklıkla tercih edildiği kaplıca gibi kaynakların bulunduğu bölgelerde de dönemine ve sürelere göre farklı fiyatlar uygulanır. Kiralama bedelleri satın alma ücretlerine göre daha ekonomik olur. Sınırsız süreli devremülk satın alınarak kullanım yapılmayan dönemlerde kiraya verilmesi kazanç elde etmeyi sağlar. Ortaklı mülkiyet hakkı ile sahip olunan devremülklerde yapı özellikleri de fiyatın değişmesinde etkili olup metrekareye göre fiyatlar değişir.
 

Marmara Devre Mülk Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Devremülkler çok ortaklı yapılar olup tapu kaydı üzerinde mülk sahiplerinin hakları eşit olarak belirlenir. Devremülk satın alırken tapu kayıtları detaylı olarak incelenmeli ve kullanım dönemleri baştan ayarlanması gerekir. Marmara bölgesinde denize yakın kesimler mekanlar seçilebileceği gibi termal kaynakların olduğu bölgelerde de seçenekler mevcut olur. Tercih edilen tatil imkanlarına uygun bölgelerin araştırılması gerekir. Devremülk sahipleri kendi haklarını kullanmadıkları zaman başkasına devretmeye veya kiralama yetkisine sahip olur. Kiralanan devremülklerde, tercih edilen dönemlerde başka kullanıcıların olmamasına dikkat edilmesi gerekir. Ayrıca hak sahibinin tesis benzeri alanlarda kullanım imkanlarıyla ilgili kısıtlamanın olup olmadığının sorgulanması önemli detaylar arasında yer alır. Fiyat bakımından ise araştırma yapılarak aynı özelliğe sahip devremülklere çok yüksek fiyat ödenmemesi bütçe açısından önemli olur.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler