Sağlık-Hijyen

aramanız için 0 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Toplu Satış
Adet
Durumu
Dış Ticaret
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Sağlık ve Hijyen

Bebek sağlık ve hijyen ürünleri ile bebeğinizin sağlıklı gelişim sürecine en büyük yardımcılardır. Sağlık ve Hijyen kategorisi altında Alt Açma Minderi, Buhar Cihazı , Burun Temizleyici, Dijital Terazi, Islak Mendil, Sterilizatör, Su Torbası / Termofor, Tırnak Makası, Tuvalet Eğitimi gibi ürünler bulabilirsiniz.
 

Burun Temizleyici

Nefes almakta zorlanan bebeklere özel tasarlanmıştır. Burun tıkanıklığı bebeklerde sık görülen sorunlardandır. Düzgün nefes alamama uyku problemlerine yol açabilir. Bu nedenle üretilen burun temizliyiciler bebeklerin hassasiyetine uygun şekilde tasarlanmıştır. Burun temizleyici sayesinde bebeklerinizin burnunu kolayca temizleyebilir daha sağlıklı bir uyku düzenine sahip olmasını sağlayabilirsiniz.
 

Buhar Cihazı

Buhar cihazları ortamdaki nem dengesinin düzenlenmesini sağlar. Nem oranı yüksek ortamlarda bakteriler daha hızlı üremeye başlar. Bakterilerin çoğalması bebeğin hasta olma ihtimalini arttırır. Bu nedenle bebeğinizin bulunduğu ortamlarda nem dengesini korumanız gereklidir. Buhar cihazları bu noktada en büyük yardımcılarınızdır. Yeterli nem oranını ölçen cihazlar ortamda istenilen nem seviyesine ulaştığı zaman otomatik devre dışı kalmaktadır.
 

Sterilizatör

Sterilizatör bebeğinizin kullanacağı tüm ürünleri steril hale getirir. Bu ürün ile istenilen hijyen sağlanarak bebeklerin hasta olması büyük ölçüde engellenmiş olur. Yeni alınan tüm ürünlerin bu ürünle temizlenmesi gerekir. Ayrıca kullanılan ürünler üzerinde zamanla oluşan bakteriler için de dönem dönem kullanılması bebek sağlığı açısından önemlidir. Kullandığınız ürünlerin de uzun ömürlü olmasını sağlar.
 

Sağlık ve Hijyen Ürünleri Fiyatları

Bebeklerin sağlığı için tasarlanan ürünler çok çeşitli renk, model ve marka seçeneğine sahiptir. Bilinen markaların ürünleri içerisinde kullanılan materyal, sağlığa zararlı madde içermemesi ve kullanım ömrünün uzun olması gibi nedenlerden dolayı kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bebeğiniz için ürünleri seçerken yaş kriteri de önemlidir. Her yaşa uygun farklı modellerde ürün bulmak mümkündür. Her bütçeye uygun ürünler satışa sunulmaktadır. Geniş fiyat skalasına sahip ürünler arasından ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.
 

Sağlık ve Hijyen Ürünleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebekleriniz için sağlık ve hijyen ürünleri alırken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar bulunur. Öncelikle her bebek farklıdır. Bu nedenle bebeğinizin yapısına ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bir ihtiyaç listesi yapılmalıdır. Alerjik ve hassas bebekler için buhar cihazları tercih edilebilir. Havadaki nem dengesini düzenleyen ve bakterileri öldüren bu cihazlar alerjik yapıdaki bebeklerin nefes alışverişini rahatlatarak hasta olmasını önler. Bu gibi ürünler bebeğinizin yapısına göre değişiklik gösterir. Bunların dışında yapacağınız alışverişlerde ürünlerin üretiminde kullanılan materyale dikkat etmeniz gereklidir. Sağlığa zararsız maddelerden üretilmeleri önemlidir. Alacağınız ürünlerin dayanıklı ve uzun ömürlü olması da önemli bir diğer etkendir. Bebeğiniz için aradığınız sağlık ve hijyen ürünlerini sayfamız altında bulabilirsiniz.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler