Satılık

aramanız için 6 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kategori
Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Kat Sayısı
Bir Kattaki Daire
Isıtma Tipi
Dükkan Sayısı
Bina Yaşı
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
ZEYTİNKÖY MAH. 16 ADET APART KOMPLE BİNA SATILIK
8,150,000 TL
ZEYTİNKÖY MAH. 16 ADET APART KOMPLE BİNA SATILIK
30 Mayıs
Türkiye-Denizli-Pamukkale
8,150,000 TL
KOMPLE SATILIK APART
KOMPLE SATILIK APART Türkiye-Denizli-Pamukkale
15,000,000 TL
KOMPLE SATILIK APART
30 Mayıs
Türkiye-Denizli-Pamukkale
15,000,000 TL
Arsa tapulu 3 katlı bina
Arsa tapulu 3 katlı bina Türkiye-İstanbul - Avrupa-Esenyurt
2,000,000 TL
Arsa tapulu 3 katlı bina
17 Nisan
Türkiye-İstanbul - Avrupa-Esenyurt
2,000,000 TL
YUNUS EMRE MAH.DE SATILIK 4 KATLI BİNA (ATÖLYE ve DAİRELER)
1,600,000 TL
YUNUS EMRE MAH.DE SATILIK 4 KATLI BİNA (ATÖLYE ve DAİRELER)
29 Kasım
Türkiye-Bursa-Yıldırım
1,600,000 TL
KOMPLE SATILIK BİNA
KOMPLE SATILIK BİNA Türkiye-Balıkesir-Edremit
800,000 TL
KOMPLE SATILIK BİNA
10 Kasım
Türkiye-Balıkesir-Edremit
800,000 TL
ACİL SÜPER LOKASYONDA İSLEK CADDE ÜZERİNDE ÇOK GÜZEL LOKASYONDA
26,000,000,000 TL
ACİL SÜPER LOKASYONDA İSLEK CADDE ÜZERİNDE ÇOK GÜZEL LOKASYONDA
09 Kasım
Türkiye-İstanbul - Avrupa-Fatih
26,000,000,000 TL

Satılık Bina İlanları

Emlak ilanları içerisinde yer alan bina çeşitleri yapı olarak farklı özellikler barındırır. Binaların iç ve dış mimarisi bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Satılık bina ilanları kategorisinde yer alan az katlı ve çok katlı bina seçeneklerini Sektörden.com adresinde detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Sahibinden veya aracı satıcılardan ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bina seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Sektörden.com farklı kategorilerde yer alan gayrimenkullerinizi satabileceğiniz bir platform olduğu gibi her türlü ihtiyacınıza yönelik çözümler sunar. Sıfır veya ikinci el arabadan, mobilyaya kadar geniş ürün yelpazesi ile dilediğiniz her yerden alım, satım yapmaya başlayabilirsiniz. Satılık bina ilanlarında kriterlerinize uygun seçenekleri incelemek için çevresel düzenlemelerden, ısınma ve yalıtım özelliklerine kadar pek çok ayrıntı için filtreleme özelliklerini kullanabilirsiniz.
 

Satılık Bina Fiyatları

Emlak kategorisinde yer alan seçeneklerden biri olan binalar farklı illerde değişen fiyatlar ile kullanıcılara sunulur. Bina fiyatlarında binanın mimarisi belirleyici özelliklerden biri olur. Binanın kat sayısı, katta bulunan daire sayıları ve dükkan olarak kullanılabilecek dairelerin özellikleri fiyatı etkiler. Bina altında dükkan olması fiyatın artmasında etkili olsa da ileriki dönemlerde gelire dönüşebileceği için avantaj sağlar. Binaların ulaşım özellikleri, merkezi konumda olması ve bina yaşı gibi faktörler fiyatın değişmesinde etkili olur. Yeni ve sıfır binaların fiyatları daha yüksek olurken eski yapıların fiyatları daha uygun olabilir. Ayrıca aynı bölgede bulunan binalarda ısıtma sistemleri de fiyat konusunda önemli değişikliklere sebep olabilir. Sıcak bölgelerde ısıtma detayı fiyata çok etki etmezken, kışları soğuk olan bölgelerde ısıtma sisteminin fiyata etkisi fazla olabilir. 
 

Satılık Bina Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Konut seçimi yapılırken tek daire için dikkat edilmesi gereken detaylar bina alımında kullanım özelliğine göre daha fazla ayrıntıya sahip olabilir. Tercih edilen binanın daireleri başka kullanıcılara satılabilir veya kiralanabilir. Gelir elde edilebilmesi için uygun fiyatlı ancak bakımlı ve konum olarak merkezi olan binaların tercih edilmesi avantaj sağlayabilir. Kredili bina alımlarında ise tapunun ve iskanın alınmış olmasına dikkat edilmesi gerekir. Binalarda ısıtma sistemleri doğalgaz, klima, soba, güneş sistemi gibi özelliklere sahip olup bölgeyenin hava şartlarına uyumlu olması önemli detaylar arasında yer alır. Yapılı ve sıfır binalar ekstra masraf gerektirmemesi sebebiyle kullanıma hazır olması avantaj sağlar. Komple satılık binalarda mevcutta bulunan dükkanların getirileri önemli olup önceden araştırılması ve hesaplamaların ona göre yapılması gerekir.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler