Çiftlik Evi

aramanız için 1 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Oda Sayısı
Bulunduğu Kat
Bina Yaşı
Banyo Sayısı
Balkon
Kullanım Durumu
Site İçerisinde
Krediye Uygun
Isıtma
Eşyalı
Kat Sayısı
Takaslı
m² (Net)
m² (Brüt)
Tapu Durumu
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
ÇİFTLİK EVİ
ÇİFTLİK EVİ Türkiye-Aydın-Efeler
1,200,000 TL
ÇİFTLİK EVİ
07 Aralık
Türkiye-Aydın-Efeler
1,200,000 TL

Satılık Çiftlik Evi İlanları

Özellikle doğa meraklıları tarafından tercih edilen, tarım ve hayvancılık yapmaya uygun alanlarda genel olarak tek veya 2 katlı olarak inşa edilen evlere çiftlik evi denir. Çiftlik evleri, şehrin kalabalıklığından ve stresinden uzaklaşmak isteyenler için sakin ve stressiz bir yaşama alternatifi oluşturur. Sektörden.com sitesinde farklı konumlarda farklı özelliklere sahip pek çok çiftlik evi ilanı bulunur. Satılık çiftlik evi ilanlarında evlerin büyüklüğü, oda sayısı, kat sayısı, bina yaşı, banyo sayısı ve ısıtma sistemi gibi evi tanıtan özelliklere yer verilir. Alıcılar bu özellikleri tercihlerine göre filtreleyerek isteğine uygun olan çiftlik evini bulabilir. Çiftlik evleri, üreticiden, sahibinden, emlak ofisinden ve inşaat firmasından satılabilir veya farklı ürünlerle takas edilebilir. Siz de sektörden.com sitesinde ev, araba veya farklı bir ürün satışını ücretsiz olarak kolayca yapabilirsiniz. Sınırsız ürün ilanı koyabilir, çok sayıda kullanıcıya ulaşma imkanına sahip olursunuz. 
 

Satılık Çiftlik Evi Fiyatları

Doğal yaşamın parçası olabilmeyi sağlayan çiftlik evleri, farklı fiyatlarda satışa sunulur. Çiftlik evleri, farklı türlerde geniş fiyat aralığında bulunur. Bu özelliği ile çiftlik evleri farklı bütçelere hitap edebilir. Satılık çiftlik evi ilanlarında fiyatlar, evlerin sahip olduğu farklı bazı özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Evlerin konumu, büyüklüğü ve yapım yılı gibi özellikler fiyatların belirlenmesinde önemli rol oynar. Evin oda sayısı, banyo sayısı, balkon sayısı ve ısıtma türü gibi özellikleri evin fiyatının belirlenmesinde etkili olan diğer özellikler arasında yer alır. Evin tasarımı ve çiftlik evlerinde bulunan diğer detaylar da evden eve farklılık gösterdiğinden dolayı fiyat değişikliğine sebep olabilir.
 

Satılık Çiftlik Evi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Satın alınacak çiftlik evi seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunur. Evin konumunun istediğiniz özellikleri karşılaması bu özelliklerden biri olarak karşımıza çıkar. İsteğe bağlı olarak kentten uzak ve doğal ortama sahip bir çiftlik evi veya şehir merkezine yakın konumda bir çiftlik evi tercih edilebilir. Çiftlik evinin sosyal alanlara yakınlığı sizin için önemli ise konum bu yönden de değerlendirilmesi gerekir. Çiftlik evinin dayanıklı ve yönetmeliklere uygun bir bina olması da önem taşır. Evin cephesi, manzarası ve asansör bulundurması gibi detaylar da dikkat edilmesi gereken diğer seçim noktaları arasında yer alır. Eğer çiftlik evini kendi kullanımınız için tercih ediyorsanız ihtiyaç duyduğunuz özelliklere öncelik vermeniz çok daha iyi bir seçim yapmanız için gerekli olur.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler