Akaryakıt İstasyonu

aramanız için 0 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Pompa Sayısı
Krediye Uygunluk
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Satılık Akaryakıt İstasyonu İlanları

Akaryakıt istasyonları, benzin yeri ya da benzinlik olarak da tabir edilebilir. Kara taşıtlarının ulaşım konusunda en önemli yardımcısı olan akaryakıt istasyonları, petrol satım yeridir. Aynı zamanda bu istasyon içerisinde araçların temizliği, yağ ve basınçlı hava gibi ihtiyaçlarının karşılanması da görülür. Akaryakıt istasyonlarının yol üzerinde belirli bir konumda bulunması oldukça önemli olur. Akaryakıt istasyonu satışı gerçekleştirebilmek için Sektörden.com sayfasında ücretsiz ilan yayınlayabilirsiniz. Bu ilan sayesinde satılık akaryakıt istasyonu ihtiyacı bulunan farklı kişilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Benzin istasyonu tercihinde bulunmak isteyen kişiler, depolama alanları konusunda da belirli bir bilgiye sahip olmalıdır. Bu noktada kişilerin daha iyi bir hizmet sağlayabilmesi için satılık akaryakıt istasyonu tercihinde bulunmadan önce dikkat etmesi gereken detaylar yer alır. Dilerseniz devren kiralık olarak ya da bayii şeklinde tercihte bulunarak satılık akaryakıt ilanları arasında seçim yapabilirsiniz. 
 

Satılık Akaryakıt İstasyonu Fiyatları

Sahibinden ya da emlakçıdan yayına sunulan akaryakıt istasyonları ile hayalinizdeki işe daha yakın olabilirsiniz. Tercih edeceğiniz istasyonun fiyatlarını etkileyen bazı unsurlar bulunur. Bu unsurlar arasında akaryakıtın hangi bayii servisine ait olduğu gibi unsurlar yer alır. Eğer yüksek marka değerine sahip olan bir akaryakıt istasyonunu kiralamak istiyorsanız, yüksek fiyat aralığında bütçe ayarlaması yapmanız gerekebilir. Bunun yanı sıra araç trafiğinin yoğun olduğu, işlek caddelerde yer alan akaryakıt istasyonları daha yüksek fiyat aralığında bulunabilir. Bundan dolayı benzin depolama alanlarının konumları fiyatlar üzerinde doğrudan bağlantılı olur. Fiyatları etkileyen bir diğer unsur ise, istasyonun kar marjı olur. LPG’ye sahip olan bir istasyon daha fazla kar marjına sahip olmanıza olanak sağlayabilir. Bu noktada da istasyonların özelliklerinin fiyatları etkilediğini görebilirsiniz. 
 

Satılık Akaryakıt İstasyonu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlanlarda yayınlanan istasyonların konumlarına dikkat edilmesi gerekir. Bu nedenle istasyonun önünden geçen araç sayısı ve lokasyonu dikkat edilmesi gerekenler arasında ön plana çıkar. Satın alacağınız istasyonun markası ve bulunduğu konumdaki rekabet durumu da önemli etkenler arasında yer alır. Benzin istasyonlarının işletme kalitesine ve fiziki yapısına dikkat edilmesi önemli hususlar arasında bulunur. 
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler