Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Bölüm Oda Sayısı
Bina Yaşı
Temizle

Satılık Atölye İlanları

Atölyeler, işletmenin faaliyet gösterdiği alanda hem araç hem de makinelerden oluşan bir odadır. İşyerinizde ürettiğiniz ürünlerin düzenlenmesinde ya da onarımında kullanılabilir. Uzun yıllar boyunca sanayi ve fabrikaların aksine daha küçük özelliklere sahip olan bu işletmede pratik bir şekilde işletmenizin ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Endüstri konusunda firmaların odak noktalarına bağlı olarak satılık atölyeler de çeşitlilik gösterebilir. Zanaatçı olarak bir atölyeye ihtiyaç duyuyorsanız Sektörden.com sayfasını ziyaret ederek ilanlar arasında kıyaslama yapabilirsiniz. Bu noktada zanaatkarın üretmiş olduğu ürünler ile atölyenin yapısının uygun olup olmadığına dikkat edilmesi önemli olur. Sahip olduğunuz atölyeyi satılığa çıkarmak istiyorsanız ise, yine sayfa aracılığı ile ücretsiz bir şekilde ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Resim ve heykel sanatı ile ilgilenen kişiler için de atölye çeşitleri bulunur. Gerçekleştirmek istediğiniz işleme uygun mimariye sahip olan atölyelere ulaşabilmek için, ilanlar arasında kıyaslama yapılması önemli bir etken olur. 
 

Satılık Atölye Fiyatları

Atölyeler, fabrika ya da sanayi alanlarına nazaran daha küçük bir yapıya sahip olduğu için oldukça uygun fiyatlarda bulunabilir. Sosyal donatılar olarak gelişmiş seçeneklere sahip olan ve mimari açıdan kullanıcısına kolaylık sağlayan atölyeler biraz yüksek fiyat aralığına sahip olabilir. Bu noktada ilanlar arasında tercihte bulunurken, ihtiyaçlarınızı ve atölyenin genel mimarisini araştırmanız bütçenizi oldukça kolay bir şekilde ayarlayabilmenize yardımcı olur. Bunların yanı sıra atölyeler farklı kat sayılarına da sahip olabilir. Blok ya da kat alanında geniş seçeneklere sahip olan alanlar yüksek fiyat aralığında satışa sunulabilir. Satılık atölyeler arasında tercihte bulunmadan önce hangi konumda yer aldığına da dikkat edilmesi gerekir. Şehir içerisinde kolay ulaşılabilir özelliklere sahip olan yeni binalar diğer tarzlara göre yüksek fiyat aralığında bulunabilir. 
 

Satılık Atölye Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Atölye tercihinde bulunmadan önce dikkat edilmesi gereken birkaç detay yer alır. Bu noktada atölyenin yerleşim planı hakkında bilgi sahibi olunması satın alım sonrasında kolaylık sağlayabilmenize yardımcı olur. Özellikle hazır giyim alanında faaliyet göstermek için bir atölye tercih etmek istiyorsanız, konuma dikkat edilmesi gerekir. Şehre yakın kolay ulaşıma sahip olan atölyeler daha iyi olanaklara sahip olabilir. 
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler