Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Kat Sayısı
Bina Yaşı
Isıtma
Asansör Sayısı
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Satılık AVM İlanları

Büyük ya da orta boy büyüklükte yer alan şehirlerde ya da kentlerde mağazaların satış icra edebilmesi için alışveriş merkezlerine ihtiyaç duyulur. Birbirinden farklı ürünlerin ve sektörlerde önde gelen mağazaların satış sağlayabilmesi için satılık avm ilanları arasında tercihte bulunabilirsiniz. İşlek alanlarda yer alan alışveriş merkezleri sayesinde, yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sahibi olduğunuz bir alışveriş merkezini satışa koyabilmek için de Sektörden.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfa sayesinde yayınlamış olduğunuz ilanı ilgilisine oldukça kolay bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Alışveriş merkezinin büyüklüğüne bağlı olarak, boyut ve işlevsellik özellikleri farklılık gösterebilir. Mimarı açıdan oldukça önemli yapılar arasında alışveriş merkezlerini de görebilmek mümkün olur. Teknolojik açıdan gelişmiş seçeneklere sahip olan alışveriş merkezlerinin tercih edilmesi oldukça iyi bir karar olabilir. Alışveriş mağazalarının yanı sıra sosyal tesislere sahip olan alışveriş merkezleri de bulunur. Dilerseniz bu alanda yer alan AVM’lere yönelerek çeşitli imkanlardan faydalanabilirsiniz. Sektörden.com sayesinde pratik bir şekilde dilediğiniz ürün için sınırsız sayıda ilan oluşturabilirsiniz. 
 

Satılık AVM Fiyatları

Alışveriş merkezlerinin fiyatlarını etkileyen farklı değişkenler bulunur. Bu değişkenlerde alışveriş merkezinin kaç katlı olduğu ve metrekare cinsinden değeri bulunur. Yüksek kat sayısına ya da yüksek mağaza sayısına sahip olan alışveriş merkezleri daha yüksek fiyat değerlerine sahip olabilir. Bunun yanı sıra genellikle ilçelerde yer alan küçük yapıya sahip olan alışveriş merkezleri, şehir merkezlerinde yer alan alışveriş merkezlerine göre daha uygun fiyatlarda bulunabilir. Sadece alışveriş değil aynı zamanda eğlence olarak da farklı kategorilere sahip olan alışveriş merkezleri yüksek fiyat değerlerine sahip olabilir. Bu noktada ilanlar arasında tercihte bulunurken ihtiyaçlarınıza ve ne türden bir alışveriş merkezi satın almak istediğinize karar vermeniz bütçe sınırlaması açısından önemli olur. 
 

Satılık AVM Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlk olarak tercih edeceğiniz alışveriş merkezinin lokasyon olarak nerede bulunduğuna dikkat edilmesi gerekir. Bunun yanı sıra AVM’nin proje ve tapu kısımlarına da ekstradan analiz edilerek bakılması gerekebilir. Tercih etmek istediğiniz alışveriş merkezinin bahçesinin ya da ön kullanım alanının bulunması oldukça avantajlı konumda bulunabilmenize imkan tanır. Kapalı otopark, sinema salonu, etkinlik alanı gibi farklı seçeneklere sahip olan alışveriş merkezleri daha kazançlı bir tercih olabilir. Satılık AVM seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli özellik satın almak istediğiniz AVM’nin bütçenize olan uygunluğu olarak karşımıza çıkar. Daha küçük yapılara sahip olan AVM’ler daha uygun fiyatlı olduğundan bütçenizi yormadan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler