Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Bölüm Oda Sayısı
Bina Yaşı
Isıtma
Bulunduğu Kat
Kiracılı
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
YATIRIMLIK OFİS İŞYERİ
YATIRIMLIK OFİS İŞYERİ Türkiye-Hatay-İskenderun
205,000 TL
YATIRIMLIK OFİS İŞYERİ
21 Aralık
Türkiye-Hatay-İskenderun
205,000 TL
SATILIK OFİS (ADLİYE KARŞISI)
SATILIK OFİS (ADLİYE KARŞISI) Türkiye-Bursa-Osmangazi
90,000 TL
SATILIK OFİS (ADLİYE KARŞISI)
02 Kasım
Türkiye-Bursa-Osmangazi
90,000 TL

Satılık Büro ve Ofis İlanları

Belirli bir işletmenin faaliyetlerini düzenlemek üzere tercih ettiği büro ve ofisler, organizasyonel bir şekilde faaliyetlerin gerçekleştirildiği yerlerdir. Büro ve ofisler, küçük ya da büyük metrekarelere sahip olabilir. Bu noktada ihtiyaç duyduğunuz alanın genişliğine uygun olabilecek şekilde ofis ve büro tercihinde bulunmanız önemli olur. Amacınıza uygun olarak tercih edeceğiniz ofislerin, mimarisine de dikkat etmeniz önemli olur. Kullanım amacınıza yardımcı olabilecek mimariye sahip olan büro ve ofislerden daha iyi bir verim elde edebilirsiniz. Kurumsal bir şekilde organize edilmiş olan işletmeleri tercih ederek, kolaylıklardan faydalanabilirsiniz. Bürolar, ofislere göre daha küçük alanlara sahip olabilir. Genellikle danışma ve yazım işlerinin yürütüldüğü büroları da metrekaresine göre tercih edebilirsiniz. Sektörden.com sayfası sayesinde sahip olduğunuz büro ya da ofisleri ücretsiz bir şekilde yayınlayabilirsiniz. 

Satılık Büro ve Ofis Fiyatları

Büroların ve ofislerin metrekare cinsinden değerleri fiyatların değişkenlik göstermesine neden olur. Aynı zamanda ofislerin iç dizaynları ve mimari değerleri fiyatların artış göstermesine olanak sağlar. Bu noktada ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra çalışma alanını tercih etmeniz fiyat olarak da belirli bir seviye yakalayabilmenize olanak sağlar. Devren satılık olarak satışa sunulan büro ve ofisler, daha yüksek fiyat değerlerine sahip olur. Bu noktada işletmenizin faaliyet gösterebileceği mimariye sahip olan ofis tercihinde bulunursanız, bütçenize uygun olacak fiyatlamayı da yapabilirsiniz. Dilerseniz hayalinizdeki büro ya da ofisi uygun fiyatlarla tercih edebilmek için, ilanlar arasında kıyaslama yapabilirsiniz. İşletmenin konum hususu da dikkat edilmesi gereken önemli bir etken olarak belirlenebilir. 

Satılık Büro ve Ofis Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Büro ve ofis tercihinde bulunurken, ilk olarak tercih edilecek yapının ihtiyaç duyulan metrekaresinin belirlenmesi gerekir. Bu noktada metrekare cinsinden büro ve ofis araştırması yaparak, daha hızlı bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Dilerseniz işinizi gerçekleştirebileceğiniz mimari yapıya sahip olan binalara yönelerek oldukça kolay bir şekilde hazırlık aşamasını tamamlayabilirsiniz. Bürolarda mimari yapının uygun olması çok daha rahat bir çalışma ortamı elde etmek için dikkat edilmesi gereken özellikler arasında bulunur. Merkezi konumda yer alan büro ve ofislerin fiyatları yüksek değerlere sahip olsa da, ulaşım açısından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken detaylar arasında bulunur. Merkezi konumda yer alan büro ve ofisler ulaşım kolaylığı sağlaması ve işletmenin bilinirliği açısından da önemli olabilir. 

Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler