Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Krediye Uygunluk
m² (Brüt)
Arazi m²
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
550 Dönüm Alan Üzerine Kurulu Çiftlik
550 Dönüm Alan Üzerine Kurulu Çiftlik Türkiye-Denizli-Acıpayam
52,500,000 TL
550 Dönüm Alan Üzerine Kurulu Çiftlik
16 Şubat
Türkiye-Denizli-Acıpayam
52,500,000 TL
Sahibinden satılık çiftlik
Sahibinden satılık çiftlik Türkiye-Konya-Ereğli
180,000 TL
Sahibinden satılık çiftlik
11 Şubat
Türkiye-Konya-Ereğli
180,000 TL
ACİLL SATILIK ÇİFTLİK
ACİLL SATILIK ÇİFTLİK Türkiye-Yozgat-Sorgun
850,000 TL
ACİLL SATILIK ÇİFTLİK
19 Kasım
Türkiye-Yozgat-Sorgun
850,000 TL

Satılık Çiftlik İlanları

Sağlıklı ve doğal ürünler ile beslenmek ya da üretim alanı kurmak isteyen kişiler, satılık çiftlik ilanlarına göz gezdirebilir. Doğa ile iç içe bir yaşam istiyorsanız ilanlar arasında tercihte bulunabilirsiniz. Belirli bir yapı ve toprak bütünlüğüne sahip olan çiftlikler, çiftçilikte çok önemli bir yere sahip olur. Çiftçi olarak faaliyet göstermek isteyen kişilerin, işlemi yapmak istedikleri alana göre de farklı çiftlik konumları bulunabilir. Dönüm olarak çiftlik içerisinde yer alan kısımların her birinde üretim kısmının kurulması zor olabilir. Bu noktada satılık olarak ilana konulan çiftlik seçiminde bulunmadan önce dönümün özelliklerinin araştırılması oldukça önemli olur. Arazi içerisinde yer alan konutun mimarisi ve özellikleri de çiftliğin yapısını tamamen değiştirebilir. Sakinliğin keyfini çıkarabilmek için de bu yapıları tercih ederek doğa ile iç içe geçirebileceğiniz bir alana sahip olabilirsiniz. 
 

Satılık Çiftlik Fiyatları

Çiftliklerin dönüm cinsinden değerleri fiyatları etkileyen en önemli unsur olarak ön plana çıkar. Aynı zamanda dönümün içerisinde yer alan yapının özellikleri de fiyatları etkileyebilir. Bunun yanı sıra çiftlik alanının üretim açısından ne değerlere sahip olduğu da fiyatla konusunda değişikliğe sebep olabilir. Çiftliğin bulunduğu konum da fiyatlar üzerine doğrudan etki eder. Bu noktada çiftlik tercihinde bulunurken, bu gibi özelliklere dikkat edilmesi bütçe sınırlarını aşmadan istenilen yapıya ulaşılmasına olanak sağlar. Devren satışa sunulan çiftlikler fiyat olarak yüksek değerlere sahip olabilir. Zengin toprak verisine sahip olan alanlar da daha yüksek fiyatlandırma koşullarında bulunabilir. Sektörden.com sayfasında satılık çiftlik fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 
 

Satılık Çiftlik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu yapıları tercih ederken hangi konumda yer aldığına dikkat edilmesi gerekir. Bunun yanı sıra çiftlik seçiminde bulunurken bilir kişilerden rapor toplanması ve tapu üzerinde detaylı bir inceleme yapılması oldukça önemli olur. Dönüm içerisinde geniş üretim olanaklarına sahip olan çiftlikler daha yüksek fiyatlarda yer alabilir. Bu noktada çiftlik seçiminde bulunurken uzun süreli araştırmaların yapılması ve hızlı bir şekilde karar verilmemesi önemli unsurlar arasında yer alır. 
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler