Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Oda Sayısı
Bulunduğu Kat
Bina Yaşı
Banyo Sayısı
Balkon
Kullanım Durumu
Site İçerisinde
Krediye Uygun
Isıtma
Eşyalı
Kat Sayısı
Takaslı
m² (Net)
m² (Brüt)
Tapu Durumu
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
Yeniköy'de Boğaziçi Manzaralı Satılık Yol Yalı
7,800,000 TL
Yeniköy'de Boğaziçi Manzaralı Satılık Yol Yalı
11 Şubat
İstanbul - Avrupa-Sarıyer
7,800,000 TL

Satılık Yalı İlanları

Yalılar, deniz kıyısında denize sıfır olarak konumlanan iki veya üç katlı yapılardır. Tüm görkemi ile dikkatleri çeken yapıları ile az sayıda bulunan yalılar nadir konutlardır. Türk mimarisinin en özel örnekleri olarak bilinen ve köklü bir tarihi bir geçmişe sahip olan yalıların yalnızca bir kısmı günümüze ulaşmayı başarmıştır. Kullanılmayan bazı yalılar satılık veya kiralık olarak bulunur. Sektörden.com sitesinde farklı özelliklere sahip satılık yalı ilanları bulunur. İlanlar sahip oldukları özellikler bakımından farklılaşır. Sitede bulunan filtreleme özelliği, kullanıcılara kendine en uygun olan yalıyı bulma imkanı verir. Yalılar, bulundukları konum, fiyat aralığı, m2si, oda sayısı, bina yaşı gibi özellikleri bakımından farklılaşır. Siz de sektörden.com sitesinde ev, araba veya farklı bir ürün satışı yapabilirsiniz. Sınırsız sayıda ilanı ücretsiz olarak koyabileceğiniz satış ilanlarında komisyon oranını kendiniz belirleyerek çok sayıda kullanıcıya ulaşma imkanına sahip olursunuz. 
 

Satılık Yalı Fiyatları

Kendine has mimari detaylara sahip yalıların fiyatları bazı özellikleri bakımından farklılık gösterir. Satın alınacak yalı tarihi bir niteliğe sahip ise yalının değeri artar ve fiyatları da bu doğrultuda artış gösterir. Yalının bulunduğu konum, fiyatların belirlenmesinde oldukça etkili bir özelliktir. Bazı yalıların manzarası boğaz manzarası gibi özel manzaralara sahip olduğundan fiyatlar buna bağlı olarak artabilir. Yalıların büyüklüğü, oda sayısı ve bahçe büyüklüğü gibi özellikleri de fiyatların belirlenmesinde etkili rol oynar. Bunun yanında yalıların fiyatları, yalının tasarımsal özellikleri ve yıpranmışlığına bağlı olarak da değişir. 
 

Satılık Yalı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yalı seçimi yapılırken oldukça özenli bir araştırma yapılması gerekir. Satılık yalı seçiminde dikkat edilmesi gereken özellikler arasında, yalının mimarisi ve tarihinin araştırılması, belgelerinin tam olması çok önemli olan bir unsurlardır. Yalının değeri ve raporların doğruluğu için yalıların ekspertiz tarafından kontrol ettirilmesi uygun olur. Yalı seçiminde yalının kullanım özellikleri de önemli rol oynar. Yalının oda, banyo sayısı ve otopark kapasitesi gibi özelliklerinin kalacak kişi sayısına uygun olup olmaması önemlidir. Yalının konumu, manzarası ve bahçesinin sahip olduğu özellikler de detaylı olarak incelenmeli, yalı seçimi bu faktörler göz önünde bulundurularak yapılmalıdır. 
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler