Yalı Dairesi

aramanız için 1 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Oda Sayısı
Bulunduğu Kat
Bina Yaşı
Banyo Sayısı
Balkon
Kullanım Durumu
Site İçerisinde
Krediye Uygun
Isıtma
Eşyalı
Kat Sayısı
Takaslı
m² (Net)
m² (Brüt)
Tapu Durumu
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
Tarabya  Kirecburnu Sahilde Yol Yalı 220 m2 Satılık Daire
9,500,000 TL
Tarabya Kirecburnu Sahilde Yol Yalı 220 m2 Satılık Daire
11 Şubat
İstanbul - Avrupa-Sarıyer
9,500,000 TL

Satılık Yalı Dairesi İlanları

Yalı dairesi, deniz kenarına inşa edilmiş dairelerden oluşan apartmanlara denilir. Yalı dairesinin yalılardan en büyük farkı müstakil değil apartman şeklinde olması olarak karşımıza çıkar. Bulundukları konum itibari ile yalıların manzarasını aratmayan yalı daireleri, manzarasıyla büyüleyici bir albeniye sahip olur. Sahil kenarına inşa edilen apartman dairelerinin inşa tarihleri genellikle yalılardan daha sonra olduğu için daha yeni ve modern bir görünüme sahip olurlar. Yalı dairesi, kişilerin yalı manzarasına sahip olan yeni yapılarda yaşamasına olanak verir. Sektörden.com sitesinde farklı özelliklere sahip yalı dairelerinin bulunduğu yalı dairesi ilanları bulunur. Siz de sektörden.com sitesinde ev, araba ya da farklı ürün satışı yapabilirsiniz. Satış için siteye ücretsiz olarak sınırsız sayıda ilan koyabilir ve çok sayıda kullanıcıya ulaşabilirsiniz. 
 

Satılık Yalı Dairesi Fiyatları

Normal dairelere göre daha gösterişli olan yalı dairelerinin fiyatları daha yüksek olabilir. Yalı daireleri, yalı manzarasına sahip olur ve yalıya oranla daha uygun fiyat seçenekleri sunar. Yalı dairelerinin fiyatları bazı özellikler bakımından farklılık gösterir. Yalı dairesinin fiyatlarında, bulunduğu konumu, bina yaşı, bina özellikleri veya yanındaki yalı dairelerinin önemli olması bakımından farklılık görülür. Yalı dairesinin hangi katta bulunduğu manzarayı etkilediğinden fiyatları da etkileyen önemli bir unsur olarak karşımıza çıkar. Yalı dairesinin ısıtma tipi ve eşyalı olması gibi detaylar da fiyatlarda belirleyici rol oynar. Yalı daireleri apartman şeklinde olduğu için ortak giderler için aidat masrafları toplanabilir.
 

Satılık Yalı Dairesi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yalı dairesi almaya karar vermenin ardından size uygun yalı dairesini seçmek için dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunur. Yalı dairesi seçiminde sektörden.com sitesinde bulunan filtreleme özelliğini kullanarak seçim kriterleriniz doğrultusunda seçenekleri daraltabilirsiniz. İhtiyaç ve zevklerinize uygun özellikler gösteren yalı dairesini ilanlar arasından hızlıca bulabilirsiniz. Yalı dairesine ait konum, büyüklük ve diğer yalı dairesi özelliklerini zevkiniz doğrultusunda belirleyebilirsiniz. Denize ve sahile yakın yalı dairesini seçerken, etrafındaki işletmeler ve olası gürültü durumunu göz önünde bulundurabilirsiniz. Bunun yanında yalı dairesini satın almadan önce belgelerini özenle kontrol etmek gerekir. Bu noktada belgelerin doğruluğu ve değer belirleme için ekspertizden yardım alınabilir.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler