Sektorden Nedir?

sektorden.com Sat-Sattır Dijital İşletme Modeli Nedir?

sektorden.com’da alıcı ve satıcılar ücretsiz ve limitsiz bir şekilde ilan paylaşabilir veya diledikleri ilanları ücretsiz bir şekilde inceleyebilir.

“Sat-Sattır Modeli” ile çalışan ilk satış platformu olan sektorden.com’da dilerseniz ürün ve hizmetlerinizi ücretsiz ilan vererek kendiniz satabilir ,dilerseniz binlerce satış danışmanına sattırabilirsiniz.

Dünya’daki ilk dijital ve sosyal satış sistemidir. Sınırlara bağlı kalmayan işletmeler hayal edin .İster mevcut işletmenizi dijital işletme yapın dünya’ ya satış şansı ile iş hacminizi genişletin , isterseniz de yatırım yapmadan , hatta evinizden sitemizdeki ilanları portföyünüze ekleyerek kazanmaya başlayın.

Türkiye ve Dünya’da ürün ve hizmetlerinizi maliyetsiz satış ağı ile hızlı ve kolayca milyonlarca kişiye ulaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise sektorden.com’a ücretsiz üye olmak ve ilan vermek . sektorden.com satışın dijital hali.

Dijital işletme sayesinde ürünü satmak isteyen ürün sahipleri bünyelerinde bir satış ekibi kurmaya ihtiyaç duymadan, yurt içi ve yurt dışından sektorden.com’a üye olan alanında uzman satış ağı ile hızlı ve avantajlı bir şekilde satarken, alıcılar ise aynı satış ağı ile talep ettikleri ürünlere kolayca ulaşır.

sektorden.com’ da her bir satışçı dijital bir işletmeye sahip olur. Dijital işletmeye sahip olan satışçılar, portföy, yatırım maliyeti,pazarlama bütçesi gibi gider kalemlerinden uzak satış yaparak hızlı kazanca sahip olurlar.

 

sektorden.com Nasıl Çalışır?

sektorden.com ile dijital işletmesi olan binlerce satış ilanına anında ulaşabilir, ürün talep ilanlarını dilediğiniz gibi inceleyebilir ve yurt içi ya da yurt dışında bulunan yüzbinlerce satış danışmanına ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Satmak istediğiniz ürünün ilanını ücretsiz bir şekilde sektorden.com platformunda yayınlayabilir veya aradığınız ürünün talep ilanını kolayca oluşturabilirsiniz.

Dijital işletmeye sahip olmak isterseniz de kurumsal abonelik seçeneğini değerlendirerek, üyeliğinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Sisteme dijital işletme olarak kayıt olduysanız, başka kişilerin yayınladığı ilanları inceleyebilirsiniz ve “portföyüme ekle” butonuna basarak satış yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, alıcı ve satıcıların belirlemiş olduğu ödül/komisyon ücretleri ile kazanç elde edebilirsiniz.

 

sektorden.com İle E-İhracat Yapılabilir Mi?

E-ihracat, online satış platformları aracılığı ile yurt dışında bulunan müşterilere yapılan satışlara denir. sektorden.com ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunan bir dijital satış platformudur. Otomotivden mobilyaya, dış ticaretten tarım alanına; kısaca birçok sektöre hizmet veren sektorden.com sayesinde dijital işletme ile ağınızı genişletebilir ve kazanabilirsiniz.

sektorden.com 14 ülkeye alım-satım imkânı sunar. Bu sayede pazar yelpazenizi genişletebilir ve birbirinden avantajlı satış fırsatları kazanarak stoklarınızdaki ürünleri kısa süre içerisinde bitirebilirsiniz.

 

sektorden.com Üzerinden İlan Nasıl Yayınlanır?

sektorden.com dijital platformu size birçok imkân sağlamaktadır. Bunlardan birisi de sınırsız sayıda ilanı ücretsiz bir şekilde yayınlayabilme imkanıdır.

Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra site içerisinde “İlan ver” ve “Talep et” seçenekleri bulunmaktadır. Eğer ihtiyacınıza yönelik ürün almak istiyorsanız “Talep et” seçeneği ile aradığınız ürüne aracılar yardımıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

Eğer ev, araba gibi birçok kategoriyi içeren sektorden.com’da ürün satmak istiyorsanız “İlan ver” seçeneğini seçebilirsiniz. Daha sonra karşınıza çıkan sayfadaki tüm detayları eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekir. Yayınlamak istediğiniz ilanınız onay sürecinin ardından sektorden.com ilanlar alanında yayınlanır. İlan verme işleminiz tamamlanmış olur. Verdiğiniz tüm ilan talepleri ücretsizdir. Böylece hiçbir kişiye ve firmaya bağlı kalmadan binlerce dijital işletmesi olan satışçılara ulaşabilirsiniz.

 

sektorden.com Üzerinden Satış Nasıl Yapılır?

Binlerce ürünü satmak ve sattırmak sektorden.com sayesinde artık çok hızlı. sektorden.com sayesinde istediğiniz tüm sektörde satış yapmak hem güvenli hem de kolay. Gayrimenkul, otomotiv, sanayi, dış ticaret gibi birçok sektörde hizmet veren hızlı ve güvenilir bir altyapıya sahip olursunuz.

Satmak istediğiniz ürünü herhangi bir kişi veya firmaya bağlı kalmaksızın uzun süre beklemeden satmak sektorden.com sayesinde artık çok kolay. Ayrıca, kendi belirlediğiniz ödül komisyon ile bütçenizi aşmadan, zorunlu bedelleri ödemek zorunda kalmadan ürününüzün satma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

sektorden.com üzerinden Satış Yapmak Ücretli Midir?

sektorden.com’da satış yapmak için platforma üye olma işlemi tamamen ücretsiz ve sınırsızdır.İlan verenler ürün ve hizmetlerini kendileri satabildiği gibi satış süreçlerini hızlandırmak için dilerlerse dijital işletmeye sahip satış danışmanlarına da satış yetkisi verebilirler. Platformumuzda ürününüz ile ilgilenecek binlerce satış danışmanı bulunmaktadır. Ürününüzle ilgilenecek satış danışmanlarının sayısını ve niteliğini artırmak, ürününüzün daha hızlı bir süreçte satış işlemini gerçekleştirmek amacıyla; ürününüz için ödül komisyon belirlemeniz gerekmektedir. Belirleyeceğiniz ödül komisyonun miktarını tamamen kendi bütçenize göre belirlemeniz yanında, süreç içerisinde bu ödül komisyonu artırıp azaltabilirsiniz. Ödül komisyonu, yüksek bir tutar belirlendiğinde daha fazla satış danışmanın ilanınız ile ilgilenmesini sağlar. Ürün bedeline oranla düşük bir ödül komisyonunun belirlenmesi ilanınızın satış süresinin uzamasına,belki de satılamamasına neden olur.

 

Dijital işletmede Satıcı Olarak Üye Olanlar Ücret Öder Mi?

sektorden.com, satıcı ve alıcıları bir araya getiren dijital işletme

Bu platform sayesinde kolayca dijital bir işletme oluşturabilir, birçok ürünün alım satımını üstlenebilirsiniz.

Bunun için yapmanız geren sadece sektorden.com sitesine “Dijital İşletme” olarak üye olmak. Platformumuza dijital işletme açarak satış yapmak abonelik paketleri ile ücretli olarak gerçekleştirilir. Türkiye genelinde ve tüm dünyada yüzbinlerce dijital işletmeden biri de siz olabilirsiniz. Portföyünüze bir link ile ilanlarınızı yayınladığınız size özel sayfanız ile profil oluşturabilir, yetkili olarak satışını üstlendiğiniz tüm ilanları bu sayfada paylaşabilirsiniz.

 

Neden sektorden.com Sistemini Tercih Etmelisiniz?

sektorden.com kullanıcılarına tamamen özgür bir ticaret imkânı sunar. sektorden.com’a üye olduğunuz takdirde, gayrimenkul, otomotiv, sanayi, dış ticaret, tekstil, bilişim, kimya, mobilya, teknoloji, yapı, sağlık, kozmetik, turizm, enerji, tarım, gıda, eğitim ve medya kategorilerinde yer alan binlerce ürünün satışını ilan vererek en kısa sürede gerçekleştirebilir veya satın alabilirsiniz.

Ürünlerinizin satın alma işlemini veya satış işlemini kolaylaştırmak, hızlandırmak amacıyla, dijital işletmesi olan satış danışmanlarına, satış sürecini hızlandırmak için komisyon ödül belirleyebilir ve ödeyeceğiniz bu komisyon ödülü tamamen kendi bütçenize göre belirleyebilirsiniz. sektorden.com’da bunun standart bir oranı yoktur, ilan verenin inisiyatifindedir.

Aynı zamanda, sektorden.com’a dijital işletme olarak da katılım sağlayabilirsiniz.

Dijital işletme paketlerimizden belirlediğiniz süre zarfına göre (1 ay, 3 ay, 6 ay, 12 ay) üyelik ücreti karşılığında satış danışmanı olabilir ve platformumuz üzerinden hemen portföyünüzü geliştirmeye başlayabilirsiniz. Unutmayın ki, portföyünüzün yelpazesi ne kadar geniş olursa, platform üzerindeki ağınız da o denli gelişmiş olacak ve bu durum ticaret yapma işlemini kolaylaştıracaktır.

 

Ürünlerinizi doğru kategorilere yerleştirerek, doğru kitleye ulaştırıyoruz.

sektorden.com satmak istediğiniz ürüne en yakın talebi dijital işletmeye sahip üyelerimize özel filtre sistemlerimiz yoluyla sunuyoruz. Böylece üyelerimiz ürün ve hizmetleriniz için istediğiniz alıcıya hızlı erişiyor ve ürünlerinizi hızlıca pazarlıyor, sizin belirlediğiniz fiyat ve ödül komisyonu ile müşterileri sizle buluşturuyor. Sınırlara bağlı kalmayan bu pazarlama faaliyeti ile müşteri sayınız her gün artıyor, satış hızınız ile potansiyel iş hacminiz büyüyor.

sektorden.com da ürün ve hizmet aramak için filtrelerde vakit harcamıyor, hedef ürün ve hizmetinizi kendiniz belirleyip talep ilanı hızlıca verebiliyorsunuz.

 

Komisyon Oranları Nasıl Belirlenir?

Komisyon oranları satıcılar tarafından belirlenmektedir. Satıcının belirlemiş olduğu her miktar komisyon oranı ya da hizmet bedeli yerine geçer. Belirtilen miktarı ise satışı gerçekleştiren ilk satıcı kazanmaktadır. Bu nedenle, komisyon oranı 1₺ ya da 1000₺ gibi miktarlardan oluşabilir. sektorden.com’un talep ettiği ya da kazandığı komisyon bulunmamaktadır.

 

Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler