Soft Dondurma Makinası Ares Modeli

DİĞER
1/6
Büyüt
3,500 $ ARA TEKLİF VER

İLAN BİLGİLERİ

  • Ankara
  • Yenimahalle
  • Gayret Mah
  • İlan Numarası 606.395.432
  • Ekipmanlar Pastane & Fırın
  • Durum Sıfır

İLAN AÇIKLAMASI

ARES SOFT DONDURMA FROZEN YOĞURT MILKSHAKE MAKİNASI


Musluk Sayısı 1

Üretim Kapasitesi 150-175 porsiyon

Tipi Set üstüTek musluklu, tek tanklı, hava pompalı Triomax -  Ares modelimizle  Soft Dondurma veya Frozen Yogurt yapabilirsiniz.Triomax Ares modelini avm'ler,kafeteryalar,frozen yoğurt ve soft dondurma stand ve kiosklarınızın içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hava Pompası: Triomax - Ares soft dondurma ve Frozen yogurt makinesinde bulunan pompa sayesinde daha az gramaj ile daha yoğun hacimde ürün servis edersiniz.

Saatlik Servis Kapasitesi: Saatte 175-200 porsiyon ürün servis edebilirsiniz.Arka arkaya seri bir şekilde servis yapabilirsiniz.

Standby Modu: Triomax - Ares - Soft dondurma ve Frozen Yogurt makinenizi gece üretim modunda çalıştırmak zorunda kalmazsınız.Yapmanız gereken makinenizi kapatıp  keep fresh tuşuna basmak olacaktır.Bu sayede makineniz enerji tasarrufu sağlarken, aynı zamanda bekleyen malzemeniz +4 derecede muhafaza edilerek bir sonraki gün için servise hazır halde olacaktır.

Yıkama Modu: Makinenizin kontrol panosunda yer alan yıkama tuşunu kullanarak otomatik yıkama modunda makinenizi rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Makinenizin kurulumu sırasında eğitimleri verilmektedir.Aynı zamanda internet sitemizde de yer alan kullanım kılavuzları ve videolar bölümünde de ayrıntılı olarak yıkama işlemi yer almaktadır.

Sertlik Derecesi:Makinenizi çalıştırdığınız alan , havanın sıcaklığı gibi değerler makinenizin performansını etkileyeceği gibi,ürün servis kalitesini de doğrudan etkiler.Triomax-Ares Soft dondurma makinesinde servis soğukluk derecesini ayarlayabileceğiniz bir modül vardır ve ortam değişikliklerinden hiç etkilenmeden satışlarınız sağlıklı bir şekilde devam eder.

Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler