Soft Dondurma Makinası Trio Modeli

SATILIK
1/5
Büyüt
5,000 $ ARA TEKLİF VER

İLAN BİLGİLERİ

  • Ankara
  • Yenimahalle
  • Gayret Mah
  • İlan Numarası 606.315.344
  • Ekipmanlar Pastane & Fırın
  • Durum Sıfır
  • Dış Ticaret Var
  • Toplu Satış Yok

İLAN AÇIKLAMASI

TRİOMAXX TRİO SOFT DONDURMA-FROZEN YOĞURT-MILKSHAKE MAKİNASI3 musluklu (2+1 ürün), Pompalı(hava Kabarma), Tekerlekli / Dikey, Dondurma Sayaclı, Elektronik Kontrol panelli.Güç/KW : 2,2 KW

Servis Kapasitesi LT/Saat : 18-26LT / 250-300 Külah

Hazne Kapasitesi : 2 x 6 LT  

İç Silindir LT : 2 x 1,7 LT  

Enerji /Voltaj : 1 Ph-220/240 V-50 Hz                 

Üç musluklu, iki tanklı, hava pompalı Triomaxx - Trio modelimizle Soft Dondurma veya Frozen Yogurt yapabilirsiniz.Triomaxx Trio modelini avm'ler, kafeteryalar, frozen yoğurt ve soft dondurma stand ve kiosklarınızın içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hava Pompası: Triomaxx- Trio soft dondurma ve Frozen yogurt makinesinde bulunan pompa sayesinde daha az gramaj ile daha yoğun hacimde ürün servis edersiniz.

Saatlik Servis Kapasitesi: Saatte 250-300 porsiyon ürün servis edebilirsiniz. Arka arkaya seri bir şekilde servis yapabilirsiniz.

Standby Modu: Triomaxx - Trio - Soft dondurma ve Frozen Yogurt makinenizi gece üretim modunda çalıştırmak zorunda kalmazsınız.Yapmanız gereken makinenizi kapatıp keep fresh tuşuna basmak olacaktır.Bu sayede makineniz enerji tasarrufu sağlarken, aynı zamanda bekleyen malzemeniz +4 derecede muhafaza edilerek bir sonraki gün için servise hazır halde olacaktır.

Yıkama Modu: Makinenizin kontrol panosunda yer alan yıkama tuşunu kullanarak otomatik yıkama modunda makinenizi rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Makinenizin kurulumu sırasında eğitimleri verilmektedir. Aynı zamanda internet sitemizde de yer alan kullanım kılavuzları ve videolar bölümünde de ayrıntılı olarak yıkama işlemi yer almaktadır.

Sertlik Derecesi:Makinenizi çalıştırdığınız alan, havanın sıcaklığı gibi değerler makinenizin performansını etkileyeceği gibi, ürün servis kalitesini de doğrudan etkiler. Triomaxx Trio Soft dondurma makinesinde servis soğukluk derecesini ayarlayabileceğiniz bir modül vardır ve ortam değişikliklerinden hiç etkilenmeden satışlarınız sağlıklı bir şekilde devam eder.

Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler