Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Model Yılı
Durum
Toplu Satış
Dış Ticaret
Türü
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
holmer T4 40
holmer T4 40 Türkiye-Konya-Karatay
325 TL
holmer T4 40
22 Kasım
Türkiye-Konya-Karatay
325 TL

Hasat ve Harman Makineleri İlanları

Tarlada, bahçede ve üretim alanlarında yetişen ve olgunlaşan ürünlerin toplanması ve zaman zaman işlenmesine hasat denir. Hasat harman tekniğine uygun olarak yapılması gereken bu işlem için yardımcı çeşitli makineler bulunur. Hasat ve harman makineleri, hasat edilecek ürünlerin en kısa sürede, en az zarar ve en az masrafla toplanmasını sağlar. Hasat makineleri , yeşil yem bitkileri, meyve, sebze, patates, pamuk, hububat ve diğer bitkilerin hasadına göre sınıflandırılır. Farklı bıçaklı biçme makineleri, ot tırmıkları, silaj makineleri, sapdöver ve balya makineleri hasat ve harman makinelerine örnek verilebilir. Hasat ve harman makine ilanlarında sıfır ve ikinci el ürünler yer alır. Sektörden.com sitesinde hasat ve harman makinesi veya farklı bir ürün satışı yapmak isterseniz ücretsiz olarak sınırsız ilan koyabilirsiniz. Komisyon oranını kendinizin belirlediği ürün ilanları sayesinde yüzlerce kullanıcıya ulaşma imkanı elde edersiniz.
 

Hasat ve Harman Makineleri Fiyatları

Hasat ve harman makinesi, fazla üretim yapan çiftçiler için oldukça önem taşıyan bir üründür. Ürünün 0 veya 2. el olması ürün fiyatlarını oldukça fazla değiştiren bir özelliktir. Hasat ve harman makinesinin fiyatları, makinenin bazı diğer özelliklerine göre de değişebilir. Makinenin markasının bilinirliği, düzgün çalışıyor olması, pratik kullanıma sahip olması ve ileri teknoloji kullanılarak üretilen bir ürün olması hasat ve harman makinelerinde istenen özelliklerdir. Makinelerin bu özelliklere sahip olması ile beraber makinelerin fiyatları da artış gösterir. Bazı hasat ve harman makineleri yalnızca toptan satış yapılan ürünlerdir. Bu ürünlerin fiyatları tekli satışlara göre daha uygun olabilir.
 

Hasat ve Harman Makineleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hasat ve harman makinelerinin seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunur. Hasat makineleri ürün çeşitlerine göre farklılık gösterir. Bunlardan ilki hasat ve harman makinesinin çalışma prensibinin hasat edilecek ürünün yapısına uygunluk gösterebilir olmasıdır. Hasat ve harman makinelerinden bazılarının traktöre veya başka araçlara bağlanarak çalışmasından dolayı makinenin kullanılacağı araca uyumlu olup olmamasına bakılmalıdır. Makinenin kullanımının pratik ve kolay olması da önemli bir özelliktir. Makine 0 model ise garanti kapsamına sahip olması, kullanılmış ise arıza durumunda parçalarının bulunabilir olmasına da dikkat edilmelidir.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler