Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Toplu Satış
Adet
Durumu
Dış Ticaret
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Taşıma

Gündelik hayatınızda ev içerisinde ve ev dışında işleriniz olabilir. İç ve dış mekanlara özel üretilen taşıma ürünleri ile bebeğinizin sağlığını ve konforunu sağlayabilirsiniz. Taşıma kategorisi altında; Ana Kucağı, Bakım Çantası, Bebek Arabası & Puset, Çocuk Oto Koltuğu, Kanguru, Mama Sandalyesi, Portbebe, Salıncak, Yürüteç gibi ürünler bulabilirsiniz.
 

Bebek Arabası & Puset

Dış mekanlarda dolaşırken yad a evden acil çıkmanız gereken anlarda bebek arabası ve pusetler en büyük yardımcılarınız oluyor. Bebeklerinizin dışarıda emniyetli bir şekilde taşınmasını sağlayan ürünler sayesinde hem konforlu hem de güvenli yolculuklar yapabilirsiniz.
 

Çocuk Oto Koltuğu

Çocuk oto koltukları yolculuk boyunca çocuğunuzun güvenliğini sağlayarak size keyifli bir yolculuk sunar. Bu ürünler portatif yapıları sayesinde kolay takıp çıkarılabilir. Çocukların rahat etmesi için özenle tasarlanmıştır. Kullanılan materyaller vücut anatomisine uygun olarak üretilmiştir. Bu sayede uzun yolculuklarda çocuğunuzun konforlu vakitler geçirmesine yardımcı olur.
 

Mama Sandalyesi

Çocuklar için en çok tercih edilen ve kurtarıcı ürünlerden biri mama sandalyeleridir. Mama sandalyesi mutfakta, salonda, odanızda veya dış mekanlarda rahatça kullanabileceğiniz ürünlerdir. Hafif ve dayanıklı yapıları sayesinde istediğiniz her yere kolayca taşınarak size ve çocuğunuza büyük rahatlık sağlar.
 

Taşıma Ürünleri Fiyatları

Her yaş grubuna uygun farklı renk ve modellerde üretilen taşıma grubu ürünleri farklı fiyat skalasına sahiptir. Üründe kullanılan malzemeler ve ölçüleri fiyatları etkilemektedir. Marka ve modellerde fiyatları etkileyen bir başka unsurdur. Bilindik markaların ürünleri ekstra konfor ve güvenlik sağladığı için daha fazla fiyatlarda satılmaktadır. Sayfamızda her bütçeye uygun taşıma ürünleri bulmak mümkündür.
 

Taşıma Ürünleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ürünleri alırken dikkat etmeniz gereken hususlar bulunur. Ürünün çocuğunuzun yaşına uygun ölçülerde olması gerekir. Her yaşa ve bu yaşlara uygun ölçülerde ürünler üretilmektedir. Ürünlerin üzerinde ekstra özellikler bulunmaktadır. Çocuğun güvenliğini sağlayacak özelliklere sahip ürünlerin seçilmesi tavsiye edilir.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler