Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Vites
Yakıt
Durumu
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk
Yatak
Dorse
KM
Model Yılı
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Çekici İlanları

​​Çekici genellikle yoldaki otomobil kamyon ya da motor gibi ufak veya daha büyük motorlu araçların yoldan çekilmesi ve bir yerden başka bir yere nakledilmesi için kullanılan motorlu bir taşıt olarak bilinir. Bu taşıtların diğer motorlu araçlardan en büyük farkı tasarım özelliklerinden kaynaklanır. Tasarım olarak önde şoför ve yolcular için ayrılan kısım bulunurken aracın arka kısmında araba motor ya da kamyon gibi taşıtları çekilip yerleştirilmesi için uzun ve geniş bir platforma yer alır. Çekici ilanları genellikle aracın hangi araç türlerini çekebileceği, motor özelliği ve çekici özelliği gibi özellikleri içinde barındırır. Bu araçların ilanlarında çekicinin aracı çekmek için kullanılan vinçinin aracın arka ya da üst kısmında yer alıp almadığı da belirtilebilir. Çekici ilanlarını incelerken bu araçların kaç yılında üretildiğini ve diğer kullanım özelliklerine dikkat edilebilir.
 

Çekici Fiyatları

Çekici fiyatları genellikle aracın markasına, modeline, kaç yılında üretildiğine ve kullanım özelliklerinden kaynaklanan hasar kaydı gibi özelliklerine bağlı olarak birbirinden farklı fiyatlara sahip olabilir. Daha bilinen markaları ait çekiciler modellerinin yeni ya da daha eski olmasına bağlı olarak yüksek ya da düşük fiyatlara satılabilir. Daha yeni tarihlerde üretilen genç araç modelleri daha yüksek fiyata alıcı bulabilir. Aracın benzinli ya da daha farklı yakıtlarla çalışması da fiyatlandırmayı etkiler. Kullanım özelliklerine bağlı olarak araçta hasar geçmişi ya da hasar kaydı bulunuyorsa bu ilanların değeri daha az hasarlı olan çekici ilanlarına göre daha düşük olabilir.
 

Çekici Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İkinci ilanlarını incelerken satın almayı planladığınız araçta hangi özellikleri aradığınıza dikkat edebilirsiniz. Çekici tarzı araç çekmeye yarayan büyük araba modellerini satın alırken, bu araçların çekicilerinin vinçlerinin araçları arkadan ya da yukarıdan çekme özelliğine dikkat etmeniz tavsiye edilir. Çekici ilanlarını incelerken araçların kullanım özelliklerinden kaynaklanan hasar kaydı gibi özelliklerine dikkat edebilirsiniz. Hasar kaydı bulunmayan ya da daha az hasarlı araçlar hasar kaydı bulunan modellere ve ilanlara göre hem fiyat hem de kullanım özellikleri bakımından birbirinden farklı olur. İlanları incelerken aracın hangi şehirde bulunduğuna da dikkat edebilirsiniz.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler