Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Vites
Model
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Dorse İlanları

Dorse genellikle kamyonet ya da tır gibi büyük nakil mi taşıma araçlarında kullanılan ve içinde eşya taşımaya yarayan büyük metal kapalı kutular olarak bilinir. Bu metal yapıdaki dorseler takıp çıkarılabilir olmaları sebebiyle ihtiyaç durumuna göre kamyon ve tır gibi yük taşıma araçlarına takılarak eşya taşıma amacıyla kullanılır.  Dorselerin tamamen kapalı bir yapıda olmaları yük taşıma açısından yükün korunumunu sağlayarak eşyaya zarar gelmesini önler. Bu ürünlerin büyük ya da küçük versiyonları olabileceği gibi metal dışında farklı materyallerden yapılan çeşitleri de bulunur. Dikdörtgen bir forma sahip olan dorselerin arka kısmında iki yana doğru açılabilen kapılar yer alır. Dorsa ilanları genellikle dor senin kamyon ya da tır için uygun olmasına göre kendi içinde sınıflandırılır ve ayrılır. Bu taşıma araçlarının mavi turuncu kırmızı ya da siyah gibi farklı renklerde çeşitleri bulunur.
 

Dorse Fiyatları

Taşıma amacı ile kullanılan Dorsa fiyatları çoğunlukla dorsenin yapıldığı materyale, dorsenin markasını, rengine, yük taşıma kapasitesine yani boyutlarına bağlı olarak birbirinden farklı fiyatlara satılır. Ticari amaçlı yük taşıma için kullanılan bu materyaller metalden üretimmeleri sebebiyle yüksek fiyatlı olabilir. İçine daha fazla yük alabilen yani daha büyük olan ve genellikle tır gibi araçlarla kullanılan dorse modelleri kamyonetler için üretilen ve daha küçük olan aynı zamanda da daha az miktarda yük taşıyan dorse modellerine göre daha yüksek fiyatlı olabilir. Daha bilindik markalara ait ürünler daha yüksek fiyata satılabilir. Dorsenin kaçıncı el olduğunu da ürünün fiyatlandırılmasında etkili olur. Bütçenize uygun olan Dorsa modelini bulmak için sitede yer alan fiyat filtresi özelliğini kullanabilirsiniz. Fiyat filtresinden aradığınız ürünün fiyat aralığını kendi bütçenize uygun olacak şekilde ayarlayabilirsiniz.
 

Dorse Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dorse satın alırken satın almayı planladığınız taşıma materyalini evinizdeki kamyon ya da tır gibi büyük motorlu araçlara uygun olup olmadığına dikkat etmeniz tavsiye edilir. Tırlar için üretilen Dorsa modelleri genellikle daha uzun ve büyük olurken daha küçük kamyon gibi taşıma araçları için üretilen Dorsa modelleri ise daha küçük olur. Kamyon gibi bir araca Dorsa satın alacaksanız küçük modelleri tercih etmeniz daha güvenli olur. Kamyon gibi küçük araçlar tırlar için üretilen büyük dorseleri taşıyamayabilir. Bunların dışında ürünlerini ilanları incelerken dorsenin kaçıncı el olduğunu, kullanım özelliklerinden kaynaklı herhangi bir hasar olup olmadığını ve marka gibi unsurlara dikkat edebilirsiniz. Hasar gibi kullanım özelliklerinden kaynaklanan durumlar ürünlerin kullanım özelliği de dahil olmak üzere fiyatlandırmasına deyin tüm özelliklerini etkileyebilir bu yüzden de seçimlerde dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri bu olur.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler