Kamyon & Kamyonet

aramanız için 0 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Vites
Yakıt
Durumu
Renk
Çekiş Türü
Motor Hacmi
Motor Gücü
Üst Yapı
KM
Model Yılı
Taşıma Kapasitesi
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Kamyon ve Kamyonet İlanları

Kamyon ve kamyonetler, şehirler arası taşımacılık faliyetlerinin yürütülmesinde önemli rol oynayan araçlardır. Ağır yüklerin taşınmasında kullanılan kamyon ve kamyonetler arasından, şehir içi nakliyatta daha çok kamyonet kullanılırken şehirler arası nakliye işlemlerinde kamyonlar ön plana çıkar. Sektörden.com sitesinde çok sayıda kamyon ve kamyonet ilanı bulunur. İlanlarda kamyon ve kamyonetlere ait pek çok bilgi verilir ve seçim yapmayı kolaylaştırmak için filtreleme özelliği bulunur. Filtrelenen kamyon ve kamyonet özellikleri arasında kamyonun satış adresi, durumu, vites türü, rengi, modeli, çekiş türü, motor hacmi, taşıma kapasitesi gibi farklı özellikleri bulunur. Bu noktaları ile farklılaşan ilanlar arasından seçim yapmak için ilan açıklamaları kısmında detaylı açıklamalar bulunur. Siz de sektörden.com sitesinde ev, araba ya da farklı bir ürün satışı yapmak için ücretsiz olarak sınırsız sayıda ilan koyabilirsiniz. Sektörden.com komisyon oranını belirleyerek binlerce kullanıcıya ulaşmaya imkan verir.
 

Kamyon ve Kamyonet Fiyatları

Kamyon ve kamyonet ilanları arasında bulunan araçların fiyatları bazı özellikleri bakımından farklılık gösterebilir. İhtiyacınıza uygun olan kamyon ve kamyoneti belirledikten sonra fiyatına göre bir tercihte bulunabilirsiniz. Kamyon ve kamyonet fiyatları, aracın sıfır veya ikinci el olmasına göre büyük ölçüde değişiklik gösterir. İkinci el kamyon ve kamyonet modelleri daha uygun fiyata satışa sunulurken fiyatları değiştiren daha pek çok özellik bulunur. Aracın model yılı, kaç kilometrede olduğu, taşıma kapasitesi, motor gücü gibi özellikleri de aracın fiyatını etkiler. Performans üzerinde doğrudan etkisi bulunan bu özellikler, fiyat konusunda da etkili olur. Kamyon ve kamyonetlerin yakıt türü ise aracı satın aldıktan sonra bütçe tasarrufu için oldukça önemlidir.
 

Kamyon ve Kamyonet Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Karayolu yük taşımacılığının önemli bir kısmını oluşturan kamyon ve kamyonetler, nakliye sektörü için oldukça önemli araçlar olarak karşımıza çıkar. Bu araçları tercih ederken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Birçok kamyon veya kamyonet modeli arasından tercih yaparken aracın ihtiyaca uygun ve istenilen özelliklere sahip olması gerekir. Araçta kesinlikle yer almasını istediğiniz bir özellik varsa kullanım memnuniyeti için bu özelliğe sahip ilanlar görüntülemeye dikkat etmeniz gerekir. Sektörden.com sitesinde bulunan filtreleme özelliği sayesinde istediğiniz donanımdaki aracı daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Aracın kilometresi, model yılı, taşıma kapasitesi ve yakıt tüketimi araç satın alınırken dikkat edilmesi gereken özellikler arasındadır. Araçta ekstra konfor sağlamak için klima gibi ek özellikler de incelenebilir.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler