Midibüs & Minibüs

aramanız için 4 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Yakıt
Vites
Tavan Tipi
Motor Hacmi
Motor Gücü
Çekiş
Renk
Durumu
Koltuk Sayısı
Model Yılı
KM
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
SAHİBİNDEN
SAHİBİNDEN Türkiye-İstanbul - Avrupa-Eyüpsultan
165,000 TL
SAHİBİNDEN
11 Şubat
Türkiye-İstanbul - Avrupa-Eyüpsultan
165,000 TL
Sahibinden Sprinter 415 cdı
Sahibinden Sprinter 415 cdı Türkiye-İstanbul - Anadolu-Maltepe
190,000 TL
Sahibinden Sprinter 415 cdı
11 Şubat
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Maltepe
190,000 TL
Mercedes Sprinter 313 CDI turizn paket 2004
Mercedes Sprinter 313 CDI turizn paket 2004 Türkiye-Ankara-Yenimahalle
51,500 TL
Mercedes Sprinter 313 CDI turizn paket 2004
11 Şubat
Türkiye-Ankara-Yenimahalle
51,500 TL
Acil satılık 2011 argen master
Acil satılık 2011 argen master Türkiye-İstanbul - Anadolu-Maltepe
79,000 TL
Acil satılık 2011 argen master
11 Şubat
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Maltepe
79,000 TL

Midibüs ve Minibüs İlanları

Minibüs ve midibüsler, otobüslerden daha küçük boyutlarda olan ve taşıma kapasitelerinin farklılaştığı ulaşım araçları olarak karşımıza çıkar. Midibüsler, minibüslere göre daha büyük boyutta ve daha yüksek yolcu taşıma kapasitesine sahip olur. Özellikle şehir içi ulaşımda kullanılan minibüs ve midibüslerin pek çok markaya ait farklı modellerde çeşitleri bulunur. Sektörden.com sitesinde ticari araçlar kategorisinde, farklı araçlardan oluşan midibüs ve minibüs ilanları yer alır. İlanlarda bulunan araçlar filtreleme özelliği sayesinde rahatlıkla seçilebilir. Midibüs ve minibüsler, aracın adresi, fiyat aralığı, vitesi, tavan tipi, motor hacmi, motor gücü, çekiş, renk, koltuk sayısı ve model yılına göre farklılaşabilir. Siz de ev, araba ya da farklı bir ürün satışı yapmak için sektörden.com sitesine ücretsiz olarak dilediğiniz sayıda ilan koyabilirsiniz. Satış komisyon miktarını sizin belirlediğiniz ilanlar çok sayıda kullanıcıya ulaşma şansı verir.
 

Midibüs ve Minibüs Fiyatları

Şehir içi ulaşımda önemli rol oynayan minibüs ve midibüslerin fiyatları sahip oldukları özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterir. Minibüs ve midibüslerin fiyatlarını etkileyen en önemli özelliklerden birisi aracın sıfır veya ikinci el olmasıdır. Markalara göre değişiklik gösteren minibüs ve midibüslerden sıfır olanlar daha yüksek fiyatlara sahiptir. İkinci el minibüs ve midibüslerde ise aracın kaç kilometre kullanılmış olduğu fiyatların belirlenmesinde önemli bir etken oluşturur. Kilometre olarak yüksek özellikler gösteren araçların fiyatları daha düşük seyredebilir. Motor hacmi, motor gücü, koltuk sayısı, model yılı, değişen parçası olması ve hasar kaydının bulunması gibi araç özellikleri midibüs ve minibüslerin fiyatının değişmesinde etkili olan diğer özelliklerdir.
 

Midibüs ve Minibüs Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Satın alınacak olan midibüs ve minibüsün seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Midibüs ve minibüsün teknik ve tasarım özelliklerinin aracı kullanacak kişiye uygun olması gerekir. Aracı kullanacak kişinin alınacak ürünü yakından incelemesi, tüm özelliklerini görmesini sağlar. Midibüs ve minibüsün ihtiyaca uygun kapasitelere sahip olması önem taşır. Aracın istenen kullanıma uygun olması için koltuk sayısının ve koltuk düzeninin istenen şekilde olmasına da ayrıca dikkat etmek gerekir. Midibüs veya minibüsün değişen parçasının olması, yedek parçasının temin edilebilir olması ve geçmişte önemli bir kaza geçirmiş olması gibi özelliklerinin sorgulanması uzun dönem kullanımda memnuniyet için son derece önemli olur. 
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler