Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Soğutma Sistemi
Vites
Motor Hacmi
Çekiş Tipi
Model Yılı
Renk
KM
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

UTV İlanları

UTV olarak da bilinen binek araçlar ATV tipi araçları farklı versiyonları olur. Bu araçlar ATV araçlarının daha fonksiyonel, hareket kabiliyeti daha gelişmiş olan geliştirilmiş versiyonları olarak bilinir. Bu araçlar yerden yüksek olmaları ve hem şehir içinde hem de şehir dışında toprak ya da engebeli yollarda seri olarak kullanıla bilmeleri ile ön plana çıkar. Özellikle maceracı ruhlu olan ve hem şehir içinde hem de şehir dışında özgürce hareket edebilme isteyen kullanıcıların birçoğu bu araçların ilanlarını inceler. Araçların güçlü motoru ve kalın tekerlekleri sayesinde araçlar en kıvrımlı yollardan dahi devrilmeden geçebilir ve geniş bir hareket alanı sunar. Pek çok marka ve bu gelişmiş araçların üretimini yapar. UTV ilanları kendi içinde marka model ve diğer kullanım özelliklerine bağlı olacak şekilde birbirinden ayrılır ve farklılaşır. İlanlarda hem şehir içinden de şehir dışında kullanabileceğiniz UTV tipi araçları bulabilirsiniz.
 

UTV Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

UTV seçimi ve alışverişi yaparken bu araçların marka model motor gücü ve çekiş gücü gibi marka bilgisine ve teknik özelliklerine dikkat edebilirsiniz. ATV tipi araçların daha geliştirilmiş versiyonları olan bu araçlarla hem şehir içinde hem de şehir dışında kullanabileceğiniz bir versiyonunu arıyorsanız ilanları incelerken araçların bu özelliğe sahip olup olmadığına da dikkat edebilirsiniz. Marka ve model bilgisi ilanları incelerken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli seçim kriteri içinde yer alır. Sorunsuz çalışabilecek bir araç satın almak istiyorsanız daha iyi markaların ürettiği araç modellerini inceleyebilirsiniz. İlanlarda araçların kullanım özelliklerine ve geçmiş hasar kayıtları gibi bilgilerine de dikkat etmeniz tavsiye edilir. Bu tip araçların bazılarının üst kısmında bir çatı görevi gören ek kısım yer alır ilanlarda eğer üstü kapalı kullanabileceğiniz bir model arıyorsanız bu unsuru yer alıp almadığına da dikkat edebilirsiniz.
 

UTV Fiyatları

UTV fiyatları genel olarak aracın markasını ve modeline bağlı olacak şekilde değişirken marka ve model bilgisi dışında ürünü hasar geçmişi gibi kullanım özelliklerine renk ve diğer dış tasarım özelliklerine bağlı olacak şekilde değişir ve birbirinden farklı olur. Daha iyi markaların ürettiği UTV’ler daha yüksek fiyata satılabilir. Üzerinde çatı görevi gören aparatı olan modellerin fiyatları üzerinde herhangi bir çatı unsuru bulunmayan modellere göre daha yüksek olur. Hasar kaydı olmayan ya da daha hafif hasar kaydı bulunan araçların değeri de yüksek olabilir. Bütçenize uygun olan aracı bulmak için ilanları fiyat filtresi özelliğini kullanarak kendi bütçenize uygun olacak şekilde sınırlayabilirsiniz. Hem şehir içinde hem de şehir dışında kullanıma uygun olan modellerin değeri de daha yüksek olabilir.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler