Herkese Dijital İşletme

Dijital işletme Satıcısı Olma Şartları Nelerdir?

Dünyanın hazır komisyonlu dijital satış platformu olan sektorden.com sayesinde siz de gelişen dünyada dijital satıcı olarak yerinizi alabilirsiniz. Dijital işletme satıcısı olmak için yapmanız gerekenler ise abonelik paketlerinden herhangi birini almaktır. Bu paketler sayesinde dileyen herkes sektorden.com ayrıcalığı ile hızlı ve kazançlı satış yapabilir.

Dijital işletmeler için bireysel başvurular ilçelere göre sınırlı sayıdadır fakat kurumsal başvurularda herhangi bir limit bulunmamaktadır. Abonelik oluşturduktan sonra veri tabanımız üzerinden dilediğiniz kadar satış yapabilir ve birçok kişiye sektorden.com sayesinde ulaşabilirsiniz.

 

Aracısız Satış/Alış Yapmak Mümkün Müdür?

sektorden.com üzerinden aracısız şekilde alış ve satış işlemi gerçekleştirmek mümkün.

Dilerseniz kendi ürün ve hizmetinizin tek yetkili dijital işletmesi olup, kendi ürünlerinizi kendiniz satabilirsiniz.  

 

Dijital İşletmeler Satıcılara Nasıl Fayda Sağlar?

Sektorden.com ile dijital işletmeler satıcılara satış alanında pek çok önemli fayda sağlıyor. Böylece satıcıların aklında yer alan soru işaretleri de çözülmüş oluyor.

  • Dijital çağda yeni bir iş kanalına dahil olan dijital işletmeler, bu alanda verimli bir şekilde çalışma fırsatı bulur. Bu fırsatı da satıcılara en iyi hizmeti vererek pekiştirir.

  • Dijital işletmeler sınırsız ilan verebilir, satış fırsatlarını kolayca yakalar. Bu nedenle satıcının işi daha da kolaylaşır.

  • Dijital işletmeler kendi ekibini oluşturarak network alanını genişletir, bunun doğal bir sonucu olarak da satıcının satışları hızlanır.

  • Dijital işletmeler başka aracılar ile beraber dünya genelinde satış yapabildiği için satıcının yararına bir tutum izlenmiş olur.

  • Dijital işletmeler, talep ilanları sayesinde alıcılara daha hızlı ulaşarak, satıcının satmak istediği ürünü kolay şekilde satabilir.

  • İlanları ilk gören yine dijital işletmelerdir.

 

Dijital İşletmemde Ne Kadar Kazanç Elde Edilir?

Satış gerçekleştiği zaman, belirlenen ödül komisyonu doğrultusunda kazanç elde edilir.

Ne kadar kazanç elde edeceğiniz ile ilgili kesin bir cevap vermek mümkün değil. Çünkü bu sizin satış performansınıza ve pazarlama becerilerinize bağlı olarak değişecektir. Ayrıca satıcıların belirlemiş olduğu ödül komisyon da kazancınızı etkileyen unsurlardan biridir.

İlan sahibi olarak ödeyeceğiniz ödül komisyonu hiçbir sınırlama ve limit olmaksızın siz belirlersiniz. Eğer acil bir satış işlemi ise dilerseniz ödül komisyonu yüksek tutup dijital işletmelerin sizin ilanınıza yoğunlaşmasını sağlayabilirsiniz. İlanın gerektirdikleri ve imkânınız doğrultusunda, ödeyeceğiniz miktarı kendiniz belirleyebilirsiniz.

 

Her İlanın satışını tek bir işletme mi üstlenebilir?

Hayır, sektorden.com üzerinde hem kurumsal hem de bireysel olarak birçok dijital işletme bulunmaktadır. Dijital işletmelerin hepsi ilanları aynı şekilde görmektedir. Bu nedenle aynı ilan için aynı anda onlarca ya da yüzlerce kişi aracı olabilir.

Dijital işletmeler arasında o ilanın satışını ilk gerçekleştiren ödül komisyon ile ödüllendirilir. Yani, satıcı tarafından belirlenen hizmet bedeli yalnızca bir kişiye aittir. Hızlı ve başarılı bir şekilde satışın gerçekleşmesini sağlayan, hem kazanç elde eder hem de değerlendirme sistemi ile başarısını diğer satıcı ve alıcılara göstermiş olur.

 

Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler