İlan Nasıl Verilir?

İlan Vermek İçin Herhangi Bir Ücret Ödenir Mi?

sektorden.com üzerinden ilan vermek için hiçbir şekilde ücret ödemezsiniz. Ne satmak ne de almak için oluşturmuş olduğunuz ilanların hiçbirine ücret ödemeniz gerekmemektedir.

 

Kimler sektorden.com’da İlan Yayınlayabilir?

sektorden.com üzerinde, bir ürünü satmak isteyen herkes ilan verebilir. Böylece, sizler de hem ücretsiz hem de kaliteli bir hizmet alma fırsatı yakalamış olursunuz. Ancak, ilanlarınızın direkt yayınlanmadığını ve öncelikle uygunluk için onaya gittiğini belirtmeliyiz. İlanlarınızın onay alması durumunda yayınlanan ilanlar içerisinde kendi ilanınızı da görebilirsiniz.

 

İlanların Yayında Kalma Süresi Ne Kadardır?

Verdiğiniz tüm ilanlar için yayında kalma süresi 30 gündür. 30 gün içerisinde ilanlarınız yayınlanır ve daha sonrasında kaldırılır. Ancak ilan verme konusunda herhangi bir sınıra sahip olmadığınız için istediğiniz gibi tekrar ilan verebilir ve 30 gün boyunca tekrardan hizmet alabilirsiniz.

 

İlanlar Neden Onaya Gidiyor?

İlanlarınızın onaya gitmesinin sebebi içerik kontrolü yapılmasından dolayıdır. Site içerisinde yayınlanabilecek bir ilan olup olmadığı, herhangi uygunsuz bir durum içerip içermediği kontrol edilmektedir. Sitede yayınlanmasına izin verilmeyen birkaç ilan içeriği aşağıdaki gibidir.

  • Şiddet içeren ilanlar
  • Pornografik öğeler ya da içerikler
  • Uygunsuz diğer içerikler

 

İlanların Onaylanması Ne Kadar Zaman Alır?

İlanların onaylanması ile ilgili net bir süre belirlemek mümkün değildir. Ancak, uzmanlarımız en kısa sürede kontrollerini yapıyor ve sizlerin en iyi şekilde hizmet alabilmesi için ilanlarınızı yayınlamaya devam ediyor.

 

İlanları Üst Sıralara Çıkarmak İçin Reklam Verilebilir Mi?

Mevcut durum için henüz böyle bir hizmetimiz bulunmamaktadır. Ancak ileride, ilanlarını üst sıralara çıkarmak isteyen satıcı ya da satın alıcılar için reklam verebilme seçeneği de eklenecektir. Böylece, ilanlarınızı üst sıralara çıkartabilir ve daha çok kişiye kolaylıkla ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz.

 

İlan Verme Adımları Nelerdir?

İlan vermek için gerekli adımlar aşağıdaki gibidir.

  • İlk olarak üye olmalısınız.
  • Daha sonrasında üye sayfasına gelerek sizlere sunulan, “İlan Ver” ve “Talep Et” seçeneklerinden, yapmak istediğiniz işleme göre en uygun olan seçeneği seçmelisiniz. Bu kapsamda ürün satmak için “İlan Ver” butonunu, ürün almak için ise “Talep Et” butonunu kullanmanız gerekmektedir.
  • Daha sonrasında seçtiğiniz butonda belirtilen bilgileri, detaylarıyla eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız.
  • Dijital işletme satıcı bedelini yani “ödül” miktarını belirlemeyi unutmamalısınız.
  • Daha sonra ilanınızı ücretsiz bir şekilde yayınlayabilmek için yayınla butonuna basmalısınız.

 

Bu adımları izlediğiniz takdirde ilan verme işleminiz tamamlanmış olur. Böylece dijital işletme satıcısı ilanınızı görebilir ve satın alma ya da satma talebinize uygun olarak size kaliteli bir hizmet sunabilir.

Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler