İlan vermek için para ödeyecek miyim?

sektorden.com’da İlan Vermek Ücretli Mi?

sektorden.com’da ilan vermek tamamen ücretsizdir. Diğer ilan platformlarının aksine, satış yapmak için verdiğiniz ilanlarda da; dilediğiniz özelliklere sahip ürünü bulmak için açtığınız talep ilanlarında da hiçbir zaman ücret ödemeyeceksiniz.

sektorden.com’da ödediğiniz tek ücret, sizin ürününüzü satan ya da sizin için ürün ve hizmet tedarik eden dijital işletmelere vereceğiniz ödül komisyon payıdır. Ödül komisyon, ilan verirken hiçbir alt sınır ya da üst limit olmadan sadece siz belirlersiniz. Dilediğiniz zaman azaltabilir ya da artırabilirsiniz.

Evinizi, arabanızı, bilgisayarınızı, tarladaki domatesi, fabrikada stoktaki ürünü ya da başka bir ürünü satmak ya da sattırmak için sektorden.com’da ilan verebilirsiniz. Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinde yüzbinlerce dijital işletme devreye girerek sizin ürününüzü site üzerinden ve sosyal ağlar aracılığıyla bağlantılarıyla paylaşır. Böylelikle ürününüzü kısa sürede elinizden çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte, almak istediğiniz bir ürün ya da hizmet varsa, aradığınız özellikleri sıraladığınız bir “Talep İlanı” açabilirsiniz. Bu durumda sayısız dijital işletme satıcısı dilediğiniz ürünü sizin için bulur. Her iki ilan için de asla ücret ödemezsiniz.

 

İlan Vermenin Bir Sınırı Bulunuyor Mu?

sektorden.com’da ilan vermenin hiçbir sınırı yok. Ücretsiz ve sınırsız olarak, dilediğiniz ilanı verebilirsiniz ve hiçbir sınırla karşılaşmadan ürünlerinizi dijital işletmelerin geniş ağı ile sattırmaya başlayabilirsiniz. Böylece, satış personeli giderinden kurtulmuş olursunuz. Aynı şekilde, çocuk bakıcısı, ikinci el araç, eleman arayışı, müstakil ev gibi sınırsız konuda talep oluşturabileceğiniz talep ilanlarında da hiçbir kısıtlamayla ya da limitle karşılaşmazsınız.

 

Satış Durumunda sektorden.com’a Ücret Öder Miyim?

sektorden.com, ücretsiz ve sınırsız bir platformdur. Hem satmak istediğiniz ürünler için açtığınız ilanlarda hem de satın almak istediğiniz ürün ya da hizmet için oluşturduğunuz talep ilanlarında sizden hiçbir ücret talep edilmez.

Ürününüz satıldığında ödeyeceğiniz tek ücret, dijital işletmedeki satıcıya ödemek üzere önceden belirlediğiniz ödül komisyondur. Siz ürününüzü satmak için ilan verirken, satışı gerçekleştiren dijital işletme satıcısına ödeyeceğiniz tutarı da belirlersiniz. Böylece, çok sayıdaki dijital işletme satıcısı, ödül komisyon dediğimiz bu tutarı kazanmak için sizin ürününüzü portföyüne ekler ve hem site üzerinden hem de diğer sosyal ağlar üzerinden bağlantılarıyla paylaşır. Siz başka işlerle ilgilenirken dijital işletmelerdeki satıcılar sizin ürününüzü herkesten önce satmak için uğraşır. Ürününüz satıldığında ise dijital işletmedeki satıcıya ödül komisyonunu ödersiniz.

Satmanız gereken ürün varsa sektorden.com sizin için harika bir seçenektir çünkü hem açtığınız ilanlar için bir bedel ödemezsiniz hem de satış personeli giderinden kurtulursunuz.

 

Dijital işletme Ücreti Nedir? Nasıl Belirlenir?

sektorden.com’da dijital işletmelere aracılıkları için ödeyeceğiniz ücreti siz belirlersiniz. Satmak istediğiniz ürün için ya da aradığınız özelliklerde bir evin, aracın ya da ürünün bulunması için ilan açtığınızda Türkiye’nin her yerinden ve dünyanın birçok yerinden dijital işletme satıcısı sizin için çalışır.

Dijital işletmelere bu iş için ödül komisyon payı ödersiniz. Ödül komisyon hiçbir alt sınır ya da üst limit olmadan, ilanı açarken siz belirlersiniz. Sonrasında ödül komisyon miktarını dilediğiniz gibi artırabilir ya da azaltabilirsiniz. Yüksek bir bedel belirlemeniz, çok sayıda dijital işletmenin dikkatini çekecek ve satışı herkesten önce gerçekleştirmek için acele etmelerini sağlayacaklardır. Dolayısıyla siz de zamandan kazanırsınız. Satışı gerçekleştiren ilk dijital işletme satıcısı, sizin belirlediğiniz ödül komisyonu almaya hak kazanır.