Kimler Üye Olabilir?

sektorden.com Üyelik Tipleri Nelerdir?

1. Bireysel Üye: Sınırsız ve ücretsiz ilan verebilir.

İlan vermenin ve talep etmenin bir maliyeti yoktur. Yalnızca GSM numaranız ve e-posta adresinizle hemen ücretsiz üye olup, ürün ve hizmetlerinizi için ücretsiz üye olup sınırsızca ilan verebilirsiniz. Aradığınız ürün ve hizmet için sınırsızca talep ilanı oluşturabilirsiniz.

2. Bireysel ve Kurumsal Dijital İşletme Aboneliği

Her iki abonelik türünde de yüzbinlerce ilan veren satıcı bilgisine, ve talep eden bilgisine kolayca erişim, portföyüne eklenen her ilanın sosyal medya hesaplarında paylaşım yetkisi kazanır.

Dijital işletmenize özel sayfanız ile tüm portföyünüzü dilediğiniz kişiye kolayca ulaştırabilirsiniz. Sektorden.com ‘da size özel bir web sayfanız olmaktadır.

Bireysel Dijital işletme açmak için gereken: TC kimlik numarası 

Kurumsal Dijital işletme açmak için gerekli olan bilgiler : Vergi levhası gereklidir.

** Otomotiv ve Gayrimenkul kategorilerinde yetki belgesi şartı aranmaktadır. 

 

sektorden.com’a Üye Olma Şartları Nelerdir?

sektorden.com'a üye olmak için herhangi bir şart aranmamaktadır. Ücretsiz üyelik oluşturarak hem ürünlerinizi kolayca satabilir, hem de dilediğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz. Bunun yanında ihtiyacınız olan bir ürün için talep oluşturabilir ve bu talebinize gelen ilanları değerlendirerek dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Dijital işletme ile satıcılar ürünü sizin yerinize hızlı bir şekilde pazarlamakta ve satış süreciyle ilgili bütün konularla titizlikle ilgilenmektedir. Satış kapası gerçekleşen müşteri sizinle buluşturulmaktadır.

 

Dijital işletme Üyeliği Ücretli Midir?

sektorden.com’ a alıcı ve satıcılar ücretsiz üye olabilir fakat dijital işletme açarak tüm portföylere erişmek ve satmak isteyen kullanıcılar ücretli olarak abonelik oluşturur.

Bu abonelik sayesinde aracı ve satıcıları bir araya getirecek bilgilere erişebilme hakkına sahip olabilirsiniz. Birkaç dakikada dijital işletme açıp, Türkiye ve Dünya’daki dinamik pazarlara ulaşarak, satış ağınızı geliştirir ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Ücretsiz ve Sınırsız talep oluşturmak, ilan vermek için gereken yalnızca bir GSM numarası ve mail adresidir. sektorden üyeliği bu kadar basit. 

 

sektorden.com’a Nasıl Üye Olunur?

sektorden.com üzerinde yer alan "Üye Ol" butonuna tıklayarak üye sayfasına ulaşın. Sizden istenilen bilgileri girin. Aktivasyon işleminiz tamamlandıktan sonra sınırsız ve ücretsiz bir şekilde ilan verebilirsiniz. Dijital işletme açmak için ise ‘’Dijital işletme ol’’ butonuna tıklayın. Sizden istenilen bilgileri girin. Daha sonra ödemenizi gerçekleştirin. Aktivasyon işleminizi tamamladıktan sonra Dijital işletme olarak gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

 

Bir Mail Adresi İle Kaç Adet Üyelik Oluşturulabilir?

sektorden.com bünyesine katılan üyelerimiz, üyelik sırasında belirttikleri mail adreslerini yalnızca bir üyelik için kullanabilmektedir. Aynı mail adresi ile birden fazla üyelik oluşturulamamaktadır.

 

Bir Telefon Numarası İle Kaç Adet Üyelik Oluşturulabilir?

sektorden.com bünyesine katılan üyelerimiz, üyelik sırasında belirttikleri telefon numaralarını yalnızca bir üyelik için kullanabilmektedir. Aynı telefon numarası ile birden fazla üyelik oluşturulamamaktadır.

Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler