Ödül Komisyon Nedir?

Bir İlanı Kaç Kişi Satabilir?

sektorden.com, hazır komisyonlu dijital satış ile dünyada daha önce hiç denenmemiş karlı bir sistemi kullanıcılarına sunuyor. Satış ve pazarlamada olduğu gibi sektorden.com’da da en önemli unsur hızdır.

sektorden.com üzerinden yayınlanan bir ilan binlerce dijital işletme tarafından görüntülenir, bu görüntülemeler satıcıya ücret, satana komisyon ve alıcıya uygun fiyatlı ürün veya hizmet olarak geri döner.

sektorden.com sisteminde, bir ilan birden çok aracının ilgisini çekebilir. Bu durumda her zaman olduğu gibi dijital işletmeler arasında satışı gerçekleştiren ilk kişi ücreti alır; bu nedenle unutulmamalıdır ki sektorden.com'da bir ürün veya hizmetin satışında birden çok satıcısı aktif olarak iş süreci yürütebilse de komisyon kazanan daima hıza sahip olan satıcıdır.

 

Dijital İşletme Satıcısına Verilecek Olan Komisyon Ne Kadardır?

sektorden.com sisteminde, satış yapıldıktan sonra dijital işletme satıcıları, sundukları hizmet karşılığında ödül komisyon alırlar. Ödül komisyon, Dijital işletme satıcısının yaptığı satış işleminden aldığı komisyon anlamına gelmektedir. Satıcılar ödül komisyon ücretini kendileri belirlerler; bu sayede aracı sunduğu hizmetten ne kadar kar elde edeceğini satış işleminden önce biliyor olur.

 

Satıcı Kendisi Satış Yapabilir Mi?

sektorden.com, satıcı ve alıcıların dijital işletmeler ile birlikte satım veya alım yaptığı bir platformdur. Bu platform hem satıcıya hem de alıcıya büyük kolaylıklar sağlar. Satıcı, uzun süredir pazarlayamadığı ürün veya hizmetleri kısa süre içerisinde alıcısına ulaştırır. sektorden.com sisteminde dijital işletmler, satıcı ve alıcı arasındaki köprü vazifesindedir. sektorden.com’da satıcılar, dilerlerse kendi ürün ve hizmetleri için bir aracı ile çalışmadan ürün veya hizmet satışı gerçekleştirebilirler.

 

Aracıların Satışa Nasıl Bir Katkısı Olmaktadır?

  • sektorden.com sisteminin asıl amacı satma ve satın alımlardaki süreçleri hızlandırmaktır. sektorden.com sisteminde dijital işletmler satış işlemlerini yaparlar ve bu sayede satıcı hiç yorulmadan ürünlerini satabilir.

  • Dijital işletmler, bir ürün veya hizmeti nasıl sunmaları gerektiğini son derece iyi bilirler.

  • Dijital işletmeler, aracı oldukları sektorden insanları tanımaktadırlar. Dijital işletmeler, sistem üzerinde kayıtlı olmayan alıcılara da sahip oldukları çevre sayesinde ulaşmanızı sağlar.

  • Dijital işletmeler, sistemde bulunan tüm ilanları ilk gören kişilerdir; bu nedenle biri sizin sunduğunuz ürün veya hizmete ihtiyaç duyduğunda bundan ilk olarak aracının haberi olur.

Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler