Açık Rıza Metni

GOMEED BİLGİ TEKNOLOJİLERİ YATIRIM VE PAZARLAMA A.Ş.

 

sektorden.com Web ve Mobil Uygulama (“ Portal”)  Üyeliği için Açık Rıza Metni;

 

Üyelik KAYIT ekranında tarafıma sunulan, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki aydınlatma metninde belirtildiği şekilde, kişisel verilerimin veri sorumlusu sıfatıyla GOMEED BİLGİ TEKNOLOJİLERİ  YATIRIM VE PAZARLAMA  A.Ş. tarafından işlenmesine aşağıdaki rıza beyanım ile onay veriyorum.

 

Kullanım ve  Pazarlama  : Mevcut olan veya ileride güncelleyebileceğim kişisel verilerimin Site ve Mobil uygulamalar  ( “Portal”  ) üyelik ayrıcalıklarından faydalanabilmem genel veya şahsıma özel kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, yarışma, çekiliş ve diğer etkinliklerin düzenlenmesi, verilerimin belli kriterlere göre sınıflandırılması, raporlama, pazarlama ve analiz çalışmalarının yapılması, Portal , veya 3. taraf sitelerde sektorden.com’a ait reklamların ve pazarlama / iletişim faaliyetlerinin ( Portal’ daki bildirimler, pop-up gösterimi, tarafıma  özel teklifler, kullanıcı ekranı özelleştirilmesi, reklam, arama, anket vb.) yapılması, Portal  kullanıcı deneyimini iyileştirmek, için, çerez kayıtları, çerez ve reklam tanıtıcısı / kimliği bilgileri, Site ve Mobil Çözümlerin kullanım süresi ve versiyon bilgisi, iletişim tercihleri, kullanılan tarayıcı bilgisi, kullanılan cihaza ilişkin marka, model, teknik özellik ve işletim sistemi bilgileri,

Paylaşım: Bilişim hizmet ve teknolojileri, pazarlama veya reklam faaliyetleri ya da konusunda uzmanlık gerektiren danışmanlık vb. durumlarda her türlü destek almak amacıyla yurt içi ve dışında bulunan iş ortakları, hizmet sağlayıcıları ve tedarikçileriyle verilerimin paylaşılmasına onay /rıza veriyorum.