Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Model
Tescil Durumu
Hasar Sebebi
Satış Durumu
KM
Model Yılı
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Hasarlı Anadol İlanları

Günümüzde çoğu kullanıcı, bir yerden bir yere gitmek için otomobilleri kullanır. Otomobiller, hızlı ve güvenilir yapılarıyla yolculuk etmenin en uygun yollarından biri olarak görülür. 1966 yılında kurulan Anadol firmasının ürettiği Anadol araçları Türkiye’de seri olarak üretilen ilk otomobillerdir. Bu araçlar uzun yıllardır, dayanıklılıkları ve uygun fiyatları sayesinde kullanıcılarının beğenisini kazanmıştır. Günümüzde Anadol araçlar, aynı zamanda birçok koleksiyon sahibi ve nostalji meraklısı insanın ilgisini çekerler. Her gün binlerce araç, trafikte küçük ve büyük kazalara karışırlar. Bu kazalar sonunda, bazı araç sahiplerini araçlarını tamir ettirerek veya mevcut hasar durumlarıyla satışa çıkarır. Normal araçlardan daha uygun fiyatları sebebiyle, birçok kullanıcı hasarlı Anadol araçları tercih eder. Siz de satmak istediğiniz her türlü ürünü, Sektörden.com’un sınırsız ilan imkanıyla birçok alıcıya ulaştırabilirsiniz. Ayrıca Sektörden.com üzerinden açacağınız ilanlarda komisyon oranlarını da siz belirlersiniz.

Hasarlı Anadol Fiyatları

Hasarlı Anadol araçları, farklı fiyat aralıklarıyla satışa sunulurlar. Bu sayede her bütçeye uygun bir araç bulabilmek mümkün olur. Bu hasarlı araçların fiyatlarının, birbirlerinden farklı olmasının ise belirli sebepleri vardır. Bu sebeplerin en önemlisi hasarlı araçların hasar seviyelerinin birbirlerinden farklı olmasıdır. Daha yüksek hasarlı ve daha büyük kazalara karışmış araçların daha düşük fiyatla satışa sunulduğu görülür. Aynı zamanda yaşanan kazalarda yürüyen aksanları hasar görmemiş araçlar daha yüksek fiyatlardan satışa sunulur. Bununla birlikte aracın trafiğe çıktığı yıl ve kat ettiği kilometre miktarı da fiyat üzerinde etkilidir. Daha yeni ve daha az yol yapmış araçlar daha yüksek fiyatlardan satışa sunulur.

Hasarlı Anadol Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hasarlı araçlar alırken dikkat edilmesi gerekilen önemli hususlar bulunur. Bu hususların başında alacağınız aracın yapmış olduğu kazada gördüğü hasar miktarıdır. Alacağınız aracın ne kadar hasarlı olduğunun size şeffaf bir şekilde bildirilmesi gerekir. Bunu net bir şekilde öğrenmek için güvenilir bir expertizden yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda alacağınız aracın hangi yılda trafiğe çıktığı ve ne kadar kilometre yol yaptığı da önemli özelliklerdendir. Daha yeni ve daha az yol yapmış araçlar daha uzun süreler kullanıma uygundur.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler