Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Model
Tescil Durumu
Hasar Sebebi
Satış Durumu
KM
Model Yılı
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Hasarlı Audi İlanları

Günümüzde bir yerden bir yere hareket etmek ve bir şeyler taşımanın en kolay ve hızlı yolu otomobillerdir. 1899 yılında kurulmuş olan, Alman firması Audi yıllardır ürettikleri araçların güvenilir ve kaliteli yapıları sayesinde, kullanıcılarının beğenisini kazanmıştır. Her gün trafikte olan birçok araç, küçük ve büyük kazalara karışır. Bu kazalar sonucunda, araçlarda belirli seviyelerde hasarlar oluşur. Bu hasarlı araçların bazılarının sahipleri araçlarını tamir ederek veya mevcut hasar durumlarıyla satışa çıkarır. Birçok kullanıcı uygun fiyatları sebepleriyle hasarlı Audi araçları tercih eder. Siz de satmak istediğiniz hasarlı aracınızı, Sektörden.com üzerinden açacağınız sınırsız ilanlar sayesinde, birçok kullanıcıya ulaştırabilirsiniz. Sektörden.com üzerinden açacağınız ilanlarda, satış komisyon oranlarını siz belirlersiniz.

Hasarlı Audi Fiyatları

Trafikte yaptıkları kazalar sonucu hasar alan araçlar için ciddi bir pazar bulunur. Bu pazardaki hasarlı Audi araçların fiyatları ise belirli bir aralıkta değişiklik gösterir. Bu fiyat farklılıkların belirli sebepleri vardır. Bu sebeplerin başında, hasarlı Audi aracın yaptığı kaza sırasında ne kadar hasar aldığı gelir. Daha büyük kazalara karışmış ağır hasarlı araçlar, daha uygun fiyatlara satışa sunulur. Bununla birlikte aracın yaptığı kazada, yürüyen aksamında oluşacak hasar miktarı da fiyatı etkiler. Eğer aracın yaptığı kaza sonucu, yürüyen aksamında hasar oluşmamış ise bu araçların fiyatları daha yüksek olacaktır. Ayrıca satılan hasarlı aracın modeli, piyasaya çıktığı yıl ve kat ettiği kilometre miktarı da fiyat üzerinde etkilidir. Eğer hali hazırda tamir edilmiş bir hasarlı araçsa fiyatı tamir edilmemiş hasarlı araçlara göre daha yüksek olacaktır.

Hasarlı Audi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hasarlı bir Audi araç seçerken belli konulara dikkat etmeniz, ileride yaşayacağınız sorunların önüne geçer. Dikkat etmeniz gereken konuların başında, aracın yaptığı hasarın büyüklüğü gelir. Aracın yaptığı kaza sonucu aldığı hasarın, size şeffaflıkla sunulduğuna emin olunuz. Bu sebeple, araç seçiminde bir expertiz yardımı almak iyi bir fikir olabilir. Bununla birlikte alacağınız araba, tamir edilmiş bir arabaysa tamir edilirken yapılan işçiliğin kalitesine de dikkat ediniz. Alacağınız hasarlı aracın piyasaya sürüldüğü yıl ve yaptığı kilometre miktarına da dikkat etmeniz gerekir.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler