Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Model
Tescil Durumu
Hasar Sebebi
Satış Durumu
KM
Model Yılı
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Hasarlı Cherry İlanları

Herhangi bir trafik kazasına karışmış ve hasar almış araçlar hasarlı araç olarak adlandırılır. Çin merkezli Cherry marka araçlar kullanıcı ihtiyaçlarına uygun birçok model seçeneği sunar. Cherry markası farklı modellerde otomatik ve manuel vites seçeneği sahip pek çok modele sahiptir. Hasarlı Cherry marka araçlar boya işlemi yapılmış veya kaporta, cam, iç aksam gibi aracın orjinal parçalarında değişimler meydana gelmiş olabilir. Hasarlı araçlar, hasarlı alanın gerekli tamirat ve bakım işlemleri gerçekleştirilmiş olarak   eya hasarlı olarak  satışa sunulabilir. Kullanıcılar Sektörden.com adresinde yer alan hasarlı Cherry ilanlarını inceleyerek kendilerine uygun ilanı kolayca bulabilir. Farklı motor büyüklükleri ve model yaşlarına sahip olan birçok ilan yer alır. Ayrıca kendi ilanlarınızı komisyon bedelini belirleyerek oluşturabilirsiniz.
 

Hasarlı Cherry Fiyatları

Hasarlı araçlar, kazalar sonucu hasar alan ve üzerinde çeşitli tamirat işleri yapılan araçlardır. Hasarlı araç fiyatları diğer araç fiyatlarına göre daha düşüktür. Aracın almış olduğu hasara ve yapılan işleme göre hasar oranları farklıdır. Cherry marka araçlar uygun fiyat seçenekleri ile her sürücünün bütçesine uygun araç seçeneği sağlar. Hasarlı Cherry araç fiyatlarını etkileyen pek çok unsur vardır. Araçların modelleri, motor hacmi ve gücü, kilometresi, yakıt türü ve tüketimi gibi unsurlar araç fiyatlarında etkidir. Otomatik ve manuel vites türüne göre araç fiyatları farklıdır. Hasarlı Cherry araçlarda yer alan iç konsolları, otomatik cam, klima ve park sensörü gibi özellikler araç fiyatlarının belirlenmesinde etkilidir.
 

Hasarlı Cherry Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hasarlı Cherry araç almak isteyen sürücüler için birçok model seçeneği vardır. Kullanıcı zevklerine ihtiyaçlarına uyum sağlayacak modeller farklı fiyat seçenekleri ile kullanıcılarına sunulur. Hasarlı araç satın almak isteyenler, hasarları tamir edilmiş veya hasarlı halinde araçları satın alabilir. Kullanıcılara hasarlı haliyle araç satın alacaksa gerekli bakım ve onarım işlemlerini satın alan kişiler yaptıracaktır. Cherry marka araçlar geniş ürün seçeneği ile suv, panelvan, minivan ve binek araç türünde birçok modele sahiptir. Araç tercihi yaparken elektrik aksamı, radyatör, şanzıman ve motor gibi özellikleri incelemeniz gerekir. Hasarlı Cherry araç satın alacaklar araçların sahip olduğu yakıt türü ve yakıt tüketimine dikkat etmelidir.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler