Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Model
Tescil Durumu
Hasar Sebebi
Satış Durumu
KM
Model Yılı
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Hasarlı Dacia İlanları

Otomobiller, birçok farklı otomobil üreticisi tarafından bir yerden bir yere seyahat etmeyi daha kolay, uygun fiyatlı ve daha hızlı hale getirmek için tasarlanmış araçlardır. Bu araçların diğer tercihlere kıyasla kullanıcılar tarafından daha sık tercih edilmeleri dünyanın her yerinde ciddi bir trafik problemi yaratır. Bu kadar çok otomobilin trafikte bulunması, trafiklerde birçok otomobilin kazalara karışmasına sebep olur. Bu kazalara karışmış olan hasarlı otomobiller sahipleri tarafından daha uygun fiyatlara satışa sunulurlar. Dacia firması, 1966 yılında Romanya’da kurulmuş olan bir otomobil firmasıdır. Bu araçların güvenilir, kaliteli ve konforlu yapıları, hasarlı Dacia modellerinin kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmesini sağlar. Siz de satmak istediğiniz her türlü ürünü, aracı ve gayrimenkulü Sektörden.com üzerinden sınırsız sayıda ilan açarak satışa sunabilirsiniz. Sektörden.com sayesinde satışa sunduğunuz ürünlerin, satış komisyonu oranlarını da siz belirlersiniz.

Hasarlı Dacia Fiyatları

Dacia firması, ürettikleri araçların her bütçeye ve her ihtiyaca hitap etmesi amacıyla, ürettikleri araçları farklı özelliklere sahip farklı modellerde piyasaya sunarlar. Bu modellerin, farklı özelliklere sahip olmaları ve farklı sürüş konforları sunmaları, bu araçların fiyatlarının da birbirlerinden farklı olmasına neden olur. Hasarlı Dacia, modellerinin fiyatlarını belirleyen nedenlerden birisi, aracın sahip olduğu hasar miktarıdır. Eğer satışa sunulan aracın yürüyen aksanları ve motoru hasar görmemişse fiyatı daha yüksek olacaktır. Bununla birlikte, satışa sunulan aracın trafiğe çıktığı yıl ve kat ettiği kilometre miktarı fiyatı etkileyecektir. Daha yeni ve daha az yol gitmiş araçlar daha yüksek fiyatlara piyasaya sunulur.

Hasarlı Dacia Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hasarlı otomobiller alırken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunur. Almak istediğiniz aracın almış olduğu hasar miktarı, alacağınız aracın tamir süresini ve tamir maliyetini etkileyecektir. Bu sebeple, eğer daha kısa tamir sürelerine ve daha uygun tamir maliyetlerine sahip bir hasarlı araç istiyorsanız yürüyen aksanları ve motorları hasar görmemiş bir araç tercih edebilirsiniz. Eğer alacağınız aracın sahip olduğu hasar miktarıyla alakalı kafanızda soru işaretleri varsa, deneyimli ve alanında uzman bir ekspertizden yardım alabilirsiniz. Ayrıca, daha az yıpranmış araçlar tercih ediyorsanız daha yeni yıllarda trafiğe çıkmış ve daha az kilometre yol yapmış bir araç seçebilirsiniz. 
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler