Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Model
Tescil Durumu
Hasar Sebebi
Satış Durumu
KM
Model Yılı
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Hasarlı Geely İlanları

Otomobillerin, diğer alternatiflere göre daha hızlı, konforlu ve sürdürülebilir yapıları bir yerden bir yere seyahat etmek isteyen kullanıcıların, sıklıkla otomobilleri tercih etmesine sebep olur. Bununla birlikte, otomobil üreticileri araçlarının her bütçeye hitap edebilmeleri amacıyla günden güne daha uygun fiyatlı araçlar üreterek, piyasaya sunarlar. Bunun bir sonucu olarak, trafikteki araç sayısı çok hızlı bir şekilde günden güne artar. Trafikteki araç sayısının bu kadar hızlı bir şekilde artması, irili ufaklı trafik kazalarının da kaçınılmaz olmasına sebep olur. Bu trafik kazalarına karışan hasarlı araçlar, sahipleri tarafından daha uygun fiyatlara satışa sunulurlar. Geely firması, 1986 yılında Çin’de kurulmuş olan bir otomobil üreticisidir. Bu otomobillerin uygun fiyatlı, konforlu ve güvenilir yapıları, kullanıcıların hasarlı Geely araçlara olan ilgisini arttırır. Siz de Sektörden.com üzerinden satmak istediğiniz her türlü ürünü sınırsız sayıda ilan açarak satışa çıkartabilirsiniz. Sektörden.com üzerinden açacağınız ilanlardaki satış komisyonu oranlarını belirlemek de sizin elinizdedir.

Hasarlı Geely Fiyatları

Geely firması, araçları farklı özelliklere sahip farklı modeller halinde satışa sunulurlar. Bunun bir sonucu olarak, farklı araçların fiyatları da birbirlerinden farklıdır. Hasarlı araçların fiyatları üzerindeki en önemli etken, aracın yapmış olduğu kaza sonucu almış olduğu hasar seviyesidir. Daha yüksek hasarlar almış araçlar, daha uygun fiyatlara satışa sunulurlar. Bununla birlikte aracın trafiğe çıktığı yıl ve kat ettiği kilometre miktarı da fiyatı ciddi şekilde etkiler. Daha uzun süreler trafikte kalmış araçların fiyatları daha uygundur.

Hasarlı Geely Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hasarlı bir otomobil alırken bazı hususlara dikkat etmek, ilerde yaşayabileceğiniz sürpriz sorunların önüne geçebilir. Alacağınız aracın, hasar miktarı aracın tamiri için gereken süreyi ve tamir maliyetini etkileyecektir. Bu sebeple araç alırken, aracın sahip olduğu hasar miktarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Bununla birlikte, alacağınız aracın sahip olduğu hasar miktarından emin olmak için deneyimli ve tarafsız bir ekspertizden yardım alabilirsiniz. Bununla birlikte, aracın trafikte kaldığı süre de aracın ne kadar yıpranmış olduğunu gösterebilir. Bu sebeple, aracın trafiğe çıktığı yıla ve bu süre içerisinde gittiği kilometre miktarına da dikkat edebilirsiniz.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler