Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Model
Tescil Durumu
Hasar Sebebi
Satış Durumu
KM
Model Yılı
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Hasarlı Kia İlanları

Kia 1944 yılında Güney Kore’de kurulan, Kore’nin ilk otomobil ve bisiklet üretici markasıdır. Yolculuğuna bisikletler ile başlayan Kia’nın hedefi insanların bir yerden başka bir yere gidişine, yolculuğuna, keşfine ortak olmak, insanları harekete geçirmektir. Türkiye’de de tercih edilen markalardan biri olan Kia otomobillerin sıfır ve ikinci el modelleri kullanıcılar tarafından ilgi görür. İkinci el araç ilanları arasında karşınıza hasarlı Kia ilanları çıkabilir. Aracın hasarlı olması kullanılamayacağı, trafiğe çıkamayacağı anlamına gelmez. Araçların hasar durumları, kaza geçmişleri, kaza sırasında tutulan raporların tümüne hasar kaydı sorgulayarak öğrenebilirsiniz. Sektörden.com sitesinde hasarlı Kia gibi farklı ürünler satmak istiyorsanız kolay bir biçimde sınırsız sayıda ilan oluşturabilirsiniz. İlanlarda komisyonunuzu kendiniz belirleyerek sınırsız kullanıcıya ulaşabileceğiniz satışlar yapabilirsiniz. 

Hasarlı Kia Fiyatları

Otomobillerin fiyatları genellikle markasına, modeline, model yılına, kilometre bilgisi gibi etkenlere bağlıyken hasarlı otomobillerde kullanıcıların dikkat ettiği ilk konu aracın hasar durumu, hasar kaydı, değişen ve boyalı parçalarıdır. Otomobilinizi ilana koyarken, doğru alıcıyı bulmak için hasar kaydını, aracın değişen ve boya durumlarını da ilana eklemek hem sizin hem de kullanıcılar için sağlıklı bir alışveriş süreci oluşturur. Hasarlı araçlar hasarlı, perte çıkmış ve hurda olarak sınıflandırılır. Aracın hasar bedeli kendi fiyatına yaklaştıysa, sigorta bedelinin üstünde ise araç ağır hasarlı olarak adlandırılır. Araçların kullanım süresi, hasar bedeli ve hasar durumu ne kadar azsa ikinci el otomobillerde fiyatlar genellikle artmaktadır.

Hasarlı Kia Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Otomobil satın alırken dikkat edilmesi gereken özellikleri aracın fiyatı, motor gücü, vites şekli, kilometre bilgisi, çekişi, yakıt türü, model yılı, yakıt şekli, kasa tipi, motor hacmi, rengi ve hasar kaydıdır. Gelişen teknolojiyle birlikte artık yeni model araçlarda sürücü yardım teknolojileri ve araçların sürüş kalitesini artıran, araç içinde daha kaliteli zaman geçirmenizi sağlayan teknolojileri de artmıştır. Kullanıcılar bu özellikleri de dikkate alarak alışverişlerini tamamlar. Hasarlı ürün satın alırken aracın geçirmiş olduğu kazanın boyutu ve durumu tam olarak öğrenilmelidir. Değişen ve boyalı parçalar araçların fiyatlarını düşürür. Kaza sonrasında hasarlı parçalar değiştirilmiş, tamir edilmiş, onarılmış bile olsa araç hasarlı olarak adlandırılır.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler