Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Model
Tescil Durumu
Hasar Sebebi
Satış Durumu
KM
Model Yılı
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Hasarlı Nissan İlanları

Nissan 1910 yılında kurulmuş Japonya merkezli bir otomotiv şirketidir. Nissan adını görevini canı pahasına yerine getiren ve emanetini koruyan samuray anlamına gelen Japonca bir kelimeden alır. Arabalarını da aynı mantık ile üreten Nissan uzun ömürlü motor ve şaseleriyle bilinir. Nissan ülkemizde çok popüler olan ve tercih edilen bir markadır. Sıfır ve ikinci elleri kullanıcılar arasında oldukça tercih edilir. İkinci el Nissan otomobil ilanları arasında hasarlı araçlara denk gelebilirsiniz. Hasarlı araçların hasar boyutları farklı sınıflandırılmalarla ayrıştırılır. Hasarlı, ağır hasarlı, pert ve hurda olarak adlandırılır. Sektörden.com sitesinde hasarlı Nissan gibi farklı ürünler satmak istiyorsanız kolay bir biçimde sınırsız sayıda ilan oluşturabilirsiniz. İlanlarda komisyonunuzu kendiniz belirleyerek sınırsız kullanıcıya ulaşabileceğiniz satışlar yapabilirsiniz. 

Hasarlı Nissan Fiyatları

Otomobillerde fiyatlar genellikle araçların modelleri, markaları ve teknik özelliklerine göre belirlenir. İkinci el otomobillerin fiyatları ise sıfırlarının daha altındadır ve olumsuz yönlerine göre fiyatları düşmeye devam eder. Kilometre bilgisi, yakıt türü, yakıt tüketim şekli ve hasar kaydı gibi konular araçların fiyatlarında değişikliklere sebep olur. Hasarlı araçların değişenleri, boyalı parçaları ve kilometreleri arttıkça fiyatlar aynı modeldeki araçlara göre düşer. Az, temiz ve bakımlı kullanılan araçlar kullanıcılar tarafından her zaman daha fazla ilgi görür. Hasar maliyeti sigorta değerine veya aracın kendi değerine yaklaşmış olan araçlar pert olarak adlandırılır ve daha düşük fiyatlara satılır.

Hasarlı Nissan Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç alırken dikkat edilen marka, model, model yılı, vites türü, yakıt türü, yakıt tüketim şekli, kilometre bilgisi, teknik sitemleri, çekişi, motor gücü gibi özelliklere ek olarak hasarlı araçlarda hasar kayıtları da kullanıcılar tarafından incelenir. Aracın daha önce geçirmiş olduğu kazalara, kaza raporlarına, maliyetlere ve araçtaki hasarların tümüne hasar kaydı bilgisinden ulaşılabilir. Hasar sebepleri doğal afet, trafik kazası, kötü kullanım ve teknik sebeplerden kaynaklanır. Seçtiğiniz aracın boyalı, değişen ve hasarlı tüm parçalarını satın almadan önce öğrenmek, başlarda fark etmeyebileceğiniz ancak sonradan ciddi problemlere ve hayati tehlikelere sebep olabilecek sorunlara karşı güvende ve bilinçli olmanızı sağlar.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler