Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Model
Tescil Durumu
Hasar Sebebi
Satış Durumu
KM
Model Yılı
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Hasarlı Opel İlanları

Opel, çok köklü bir otomobil markasıdır. 1862’ de Almanya’da kurulan Opel, birçok farklı sektörde ismini duyurmuştur. Türkiye’ de sürücüler tarafından oldukça tercih edilen Opel araçlar sağlamlığı, kullanım kolaylığı ve uzun ömürlü otomobilleriyle dikkat çeker. İkinci el araçları da en az sıfırları kadar tercih edilen Opel araçların ikinci el satılık ilanları arasında hasarlı araçlara denk gelebilirsiniz. Hasarlı araç, trafiğe çıkamaz veya kullanılamaz anlamına gelmez. Sektörden.com sitesinde hasarlı Opel gibi farklı ürünler satmak istiyorsanız kolay bir biçimde sınırsız sayıda ilan oluşturabilirsiniz. İlanlarda komisyonunuzu kendiniz belirleyerek sınırsız kullanıcıya ulaşabileceğiniz satışlar yapabilirsiniz. 

Hasarlı Opel Fiyatları

Otomobillerin fiyatları genellikle marka ve modellere göre belirlenir. Geniş ürün yelpazesine sahip Opel ikinci el araçların fiyatları sıfırlarından daha düşük olarak başlar ve kullanım süresi arttıkça daha düşük fiyatlara satılır. Opel araçların fiyatları kilometre bilgisi, motor gücü, vites şekli, model yılı ve hasar kaydı gibi etkenlere birlikte değerlendirilir. Kullanıcılar aynı model araçların farklı ilanlarını karşılaştırır ve hasar kaydı bulunan araçları daha uygun fiyatlardan satın alır. Hasarlı araçların değişen ve boyalı parçalarının ilanlarda belirtilmiş olması kullanıcılar için istedikleri araçlara ulaşmalarına yardımcı olur, vakit kaybını engeller. Kullanım süresi arttıkça araçlar eskir ve daha uygun fiyatlara satılır.  

Hasarlı Opel Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aracınızı satın almadan önce kendi bütçenizi belirlemeniz ve istediğiniz modellere karar vermeniz alışveriş süresinde size zaman kazandırır. Belirlediğiniz fiyat aralığındaki Opel ilanları arasından aracınızı seçerken modeline, model yılına, yakıt türüne, yakıt tüketim şekline, kasa tipine, motor hacmine, vites şekline, kilometre bilgisine ve hasar kaydına dikkat etmelisiniz. Hasarlı araçlar hasarlı, ağır hasarlı, pert ve hurda olarak sınıflandırılır. Hasar sebepleri doğal afet, kötü niyet, teknik sebepler ve trafik kazaları olabilir. Aracınızın daha önce karışmış olduğu tüm kazalara, tutulan raporlara ve hasar bilgilerine hasar kaydı bilgisi sorgulayarak ulaşabilirsiniz. Aracın hasar maliyeti sigorta değerine ya da kendi değerine yaklaştıkça araç pert olarak adlandırılır. Kullanıcılar genellikle ekspertiz raporları bulunan ilanları daha güven verici bulur. 
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler