Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Model
Tescil Durumu
Hasar Sebebi
Satış Durumu
KM
Model Yılı
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Hasarlı Peugeot İlanları

Peugeot 1890 yılından itibaren kaliteli otomobiller üreten Fransız bir markadır. 3 tekerlekli araçlar üreterek piyasaya giriş yapan Peugeot yıllar içerisinde sürekli gelişmekte, yenilenmekte ve tüm araçlarıyla kullanıcılarını memnun etmektedir. Ülkemizde sıfır ve ikinci el Peugeot satışları oldukça yüksektir. Kullanıcılar Peugeot araçların ikinci ellerini de en az sıfır araçları kadar çok tercih ederler. İkinci el Peugeot ilanları arasından hasarlı araçlara denk gelebilirsiniz. Araçların hasarlı olmaları trafiğe çıkamayacakları, pert durumda oldukları anlamına gelmez. Sektörden.com sitesinde hasarlı Peugeot gibi farklı ürünler satmak istiyorsanız kolay bir biçimde sınırsız sayıda ilan oluşturabilirsiniz. İlanlarda komisyonunuzu kendiniz belirleyerek sınırsız kullanıcıya ulaşabileceğiniz satışlar yapabilirsiniz. 

Hasarlı Peugeot Fiyatları

Otomobil fiyatları öncelikle marka adı, modeli ve model yılına göre belirlenir. Belirlenen araç fiyatlarına göre ikinci el araçların fiyatlarında değişiklikler görülür. İkinci el araçların fiyatları sıfırlarının fiyatına göre, kilometresine, vites şekline, hasar durumuna göre farklıdır. Kullanıcılar aynı model araçların farklı fiyatlı ilanlarını karşılaştırarak alışveriş yaparlar. Temiz kullanılmış, düşük kilometreli, bakımları zamanında yapılmış ve hasarsız araçlar sıfır fiyatlarına yakın satılırken; çok kullanılmış, eskimiş, bakımsız ve hasarlı araçlar daha düşük fiyatlara satılır. İlan sahiplerinin araçlarında bulunan hasar durumlarını, hasar kaydı bilgilerini ve ekspertiz raporlarını kullanıcılara sunması ve ilana eklemesi, kullanıcılar için güven verici bir durumdur.

Hasarlı Peugeot Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Otomobil satın alırken araçların markasına, modeline, model yılına, fiyatına, vites şekline, motoruna, çekişine, kilometre bilgisine, yakıt türüne, yakıt tüketim şekline, kasa tipi, fiziksel görünüşüne ve hasar kaydına dikkat edilir. Hasar kaydında aracın daha önce geçirmiş olduğu kazaların tümüne, kazalarda tutulmuş raporlara, hasarların maliyetine ve aracın almış olduğu tüm hasarlara ulaşılabilir. Araçlarda hasarlar genellikle kötü niyet, trafik kazası, teknik sebepler ve doğal afetlerden kaynaklanır. Hasar almış araçlar tamiri yapılsa, onarılsa veya hasarları dışarıdan bakıldığında görülmese bile hasarlı araçlar kategorisinde yer alırlar. Hasarlı araçlar ise kendi aralarında hasarlı, ağır hasarlı, pert ve hurda olarak sınıflandırılır. Sigorta değerini aşan ya da aracın kendi fiyatına yaklaşan hasar maliyetleri sonucunda araçlar pert olarak adlandırılır.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler