Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Model
Tescil Durumu
Hasar Sebebi
Satış Durumu
KM
Model Yılı
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Hasarlı Pontiac İlanları

Pontiac, 1906 yılından itibaren üretim yapan, ismini bir Kızılderili Şefinden alan Amerikan otomobil markasıdır. Üretimi durdurulmuş olan Pontiac markası, herkesin bildiği Kara Şimşek adlı dizi ile 80’li yıllarda kullanıcılar arasında oldukça popüler hale gelmiştir. Ülkemizde ikinci el satışlarıyla bilinen Pontiac markasının ilanlarında gezerken hasarlı araçlara denk gelebilirsiniz. Hasarlı araçların hasar almış olmaları kullanamayacakları veya trafiğe çıkamayacakları anlamına gelmez. Hasarlı, ağır hasarlı, pert ve hurda olarak sınıflandırılan hasarlı araçlar da kendi içlerinde farklı hasar boyutlarına sahiptir. Sektörden.com sitesinde hasarlı Pontiac gibi farklı ürünler satmak istiyorsanız kolay bir biçimde sınırsız sayıda ilan oluşturabilirsiniz. İlanlarda komisyonunuzu kendiniz belirleyerek sınırsız kullanıcıya ulaşabileceğiniz satışlar yapabilirsiniz. 

Hasarlı Pontiac Fiyatları

Türkiye otomobil piyasasında ikinci el araçlarıyla meşhur olan Pontiac otomobillerin fiyatları modeline, model yılına, kilometre bilgisine, vites şekline ve hasar durumuna göre belirlenir ve aynı modeldeki araçlar arasında bile fiyat değişiklikleri görülebilir. Teknoloji gelişip ilerledikçe kullanıcılar otomobillerin iç donanımlarına sonradan da eklenebilen sürücü yardım teknolojileri gibi özelliklere de dikkat etmeye başlar. Araçların sıfıra yakın olanları daha yüksek fiyatlardan satılırken, düzenli bakımları yapılmamış, eskimiş, yüksek kilometreli ve hasarlı araçlar daha düşük fiyatlara satılır. Araçların hasarlı parçaları değişen ve boyalı kısımları fiyatları daha da düşürmektedir ancak ilanlarda bu durumların açıklanıyor olması, aracın yeni alıcısının bulunmasında ve kullanıcıların satıcılara olan güveninin artmasında katkısı büyüktür.

Hasarlı Pontiac Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Otomobil satın alınırken öncelikle markasına ve modeline dikkat edilir. Model yılı, fiyatı, motoru, motor hacmi, kilometre bilgisi, vites şekli, kasa tipi, yakıt türü, yakıt tüketim şekli ve hasar bilgisi kullanıcıların Pontiac seçiminde dikkat etmeleri gereken özelliklerdir. Hasarlı bir araç satın alınırken aracın daha önce almış olduğu hasarların tümüne, karıştığı kazalara, hasar maliyetine ve kaza sırasında tutulmuş raporlara hasar kaydından ulaşılabilir. İlanlara eklenmiş ekspertiz raporları kullanıcılar için güven vericidir. Pontiac araçlarda hasarlar doğal afetlerden, kötü niyetten, trafik kazalarından ve teknik problemlerden kaynaklanıyor olabilir. Hasarlı araçların hasar durumları hakkında her açıdan bilgi sahibi olmak sürüş kalitesini arttırma ve önlem alma açısından önemlidir.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler