Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Model
Tescil Durumu
Hasar Sebebi
Satış Durumu
KM
Model Yılı
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Hasarlı Porsche İlanları

Porsche 1947 yılında kurulmuş ve adını kurucusundan alan Alman kökenli lüks spor araba markasıdır. Fiyatları genellikle çok yüksek olan Porsche spor arabalarının ülkemizde sıklıkla 2. elleri tercih edilir. 2. el satışları sıfır satışlarına yaklaşan Porsche arabaları kullanıcılara kendi kişisel özellikleriyle uyum sağlayacak spor arabalar sunmaktadır. Porsche ilanları arasında hasarlı 2.el ilanlara denk gelebilirsiniz. Hasarlı araçların hasar durumu değişkendir ve sokağa, trafiğe çıkmalarına engel değildir, tehlikeli oldukları anlamına gelmez. Sektörden.com sitesinde hasarlı Porsche gibi farklı ürünler satmak istiyorsanız kolay bir biçimde sınırsız sayıda ilan oluşturabilirsiniz. İlanlarda komisyonunuzu kendiniz belirleyerek sınırsız kullanıcıya ulaşabileceğiniz satışlar yapabilirsiniz. 

Hasarlı Porsche Fiyatları

Pahalı ve lüks spor arabalarıyla ünlü olan Porsche araçların fiyatlarına göre daha yüksektir. Araçların fiyatları teknik özelliklerine, modeline, model yılına ve benzer arabaların piyasa değerlerine göre belirlenir. İkinci el Porscheler ise sıfır fiyatları göz önünde bulundurularak kilometre bilgisi, süspansiyonu, vites şekli, hasar kaydı gibi etkenlerle birlikte farklı kategori ve seçeneklerle fiyatlandırılır. Zamanında bakımları yapılmış, temiz kullanılmış, düşük kilometreli ve hasar kayıtsız araçlar sıfırlarına yakın fiyatlara satılırken, hasar kaydı çok olan ve çok kullanılmış araçların değeri aracın olumsuz özelliklerine göre azalır. İlan sahiplerinin aracın yeni kullanıcısını bulmak için hasar kaydını da ilana eklemesi tavsiye edilir.

Hasarlı Porsche Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Otomobil seçimlerinde kriter ilk olarak markası, modeli ve model yılıdır. Porsche lüks bir marka olduğu için ve yüksek fiyatlara satıldığı için parça fiyatları da pahalı olmaktadır. İkinci el araçlarda kullanıcılar fiyatlara, modeline ve model yılına, yakıt türüne, vites özelliklerine, kasa tipine, motor hacmine, motor gücüne, çekiş şekline, rengine, kilometre bilgisine ve hasar bilgisine dikkat ederler. Hasarlı araçlar başta hissedilmeyen sorunlarla birlikte sürüş kalitesini azaltabilir, ileride büyük problemlerin yaşanabilmesine hatta hayati tehlikelere yol açabilir. Hasarlı araçlar hasarlı, ağır hasarlı, pert ve hurda olarak sınıflandırılır. Bu sınıflandırma kullanıcı ve ilan sahibi arasında zaman kaybını önler. Hasarlar genellikle doğal afetlerden, trafik kazalarından, kötü niyetten, teknik problemlerden kaynaklanabilir. 
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler