Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Toplu Satış
Adet
Durumu
Renk
Dış Ticaret
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
Kahverengi / Beyaz Çift Taraflı Koltuk Örtüsü
Kahverengi / Beyaz Çift Taraflı Koltuk Örtüsü Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kartal
40 TL
Kahverengi / Beyaz Çift Taraflı Koltuk Örtüsü
06 Ekim
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kartal
40 TL
Mavi Renk Likralı Esnek Scuba Kumaş Sandalye Kılıfı
Mavi Renk Likralı Esnek Scuba Kumaş Sandalye Kılıfı Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kartal
15 TL
Mavi Renk Likralı Esnek Scuba Kumaş Sandalye Kılıfı
06 Ekim
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kartal
15 TL

Koltuk Örtüsü

Salon dekorasyonunda olmazsa olmaz parçalardan biri olan koltuklar özenle seçilen mobilyalardandır. Salonunuzun şekline ve tasarımına uygun seçilen koltukların yüzeyi, kullanılan materyal ve rengi seçim yaparken oldukça önemlidir. Zamanla kirlenen ve eskiyen koltuklar için kullanılan koltuk örtüleri bu gibi sorunların önüne geçmeniz için üretilmiştir. Koltukların sadece eskimesini ve kirlenmesini önlemek amacıyla değil renklendirmek amacıyla da koltuk örtüleri kullanılmaktadır. Koltuk örtüleriyle rengini değiştirdiğiniz mobilyanız salonunuzda bambaşka bir görünüm kazanabilir. Yaşam alanları kişilerin huzur bulduğu ve tüm stresini attığı özel alanlar olarak da değerlendirilir. Daha ferah, düzenli ve temiz bir ortam için kullanıcılar çeşitli yöntemler dener. Sık yapılan temizlik ve düzenleme işlemleri bir yerde yetersiz kalabilir. Özellikle kalabalık yaşayan ya da bebekli olan aileler temizlik ve düzen konusunda pratik çözümlere başvurur. Bu yöntemlerden biri de sürekli temizlik yapmak yerine kullanın alanları temiz tutacak ürünlerden yararlanmaktan geçer. Ev tekstili konusunda her geçen gün farklı ürünler üretilir. Bunlardan biri de koltuk örtüsüdür. Salonlarınızı ve oturma odanızı daha temiz, ferah bir görünüme kavuşturan koltuk örtüleri çeşitli firmaların ve markalarından tasarımı eşliğinde beğeninize sunulur. Sektörden.com sitesini kullanarak birbirinden farklı koltuk örtüsü modellerine ulaşabilrsiniz. Aynı zamanda koltuk örtüsü satış işlemlerini de yine bu platform üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Alışveriş, ev dekorasyon, ev tekstili kategorilerinin hemen altında yer alan koltuk örtüleri çeşitli modelleri ile beğeninize sunulur. 
 

Koltuk Örtüsü Modelleri

Her eve ve tarza uygun üretilen koltuk örtüleri birçok çeşit içerir. Her tarza uygun renk ve modelde koltuk örtüsü bulunabilmektedir. Koltukların hem yeni bir görünüme kavuşmasını sağlayan örtüler mobilyalarınızın deforme olmasını da önler. Koltuk örtülerinde sıkça yaşanan problem ise koltukların üzerinden kaymasıdır. Sürekli örtüleri düzenlemek ve düşmesini önlemek için kaydırmayan örtü modellerinden faydalanabilirsiniz. Her renkte bulacağınız kaydırmaz örtülerle salonunuzda farklı tasarımlar yaratabilirsiniz. Kaydırmaz koltuk örtüleri toplanma yapmadığı gibi lekelere karşıda oldukça dayanıklı üretilmiştir. Kullanıma göre de değişiklik gösteren modeller arasında amacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.
 

Pratik Koltuk Örtülerinin Avantajları

Koltuk örtülerinin kullanıcıları için pek çok avantajı bulunuyor. Her renk ve modelde üretilmesi stil sahibi kullanıcılar için önem taşıyor. Örtüler farklı materyallerden üretiliyor ve çeşitli modellere ayrılıyor. Kaydırmaz kumaşa sahip modeller, lastikli kolay kullanım sağlayan modeller gibi çeşitli kategorilere ayrılıyor. Örtülerde pamuklu kumaşların yanı sıra deri ve kadife kumaşlar da oldukça tercih edilmektedir. Örneğin koltuklarınızın materyali deri olmayabilir ancak derinin şıklığını yine de yaşamak istiyorsanız seçeceğiniz deri koltuk örtüleri ile aradığınızı bulabilirsiniz. Bu örtüleri sadece koltuklarınızda ve minderlerinizde değil sandalyelerinizde ve diğer takımlarınızda kullanabilirsiniz. Kullanacağınız örtülerin tasarıma uygun ve bütüncül bir görünüme kavuşması önemlidir. Bu nedenle seçimlerinizi yaparken odanıza en uygun modelleri tercih ederek odanızda farklı bir ambiyans yakalayabilirsiniz.
 

Koltuk Örtüsü Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Her renk ve modelde bulabileceğiniz koltuk örtülerini seçerken dikkat etmeniz gereken önemli unsurlar bulunur. Mobilyalarınıza uygun materyallerden üretilen örtüleri tercih etmezseniz odanız istediğiniz görünüme ulaşamayacaktır. Bu nedenle kadife koltuklar için kadife ürünleri veya pamuklu koltuklar için pamuklu örtüleri tercih edebilirsiniz. Bunun dışında farklı materyallerden üretilmiş ama birbiriyle uyumlu ürünleri de zevk ve tarzınıza göre seçebilirsiniz. Kullanacağınız örtülerin dayanıklı ve uzun ömürlü olması da önemlidir. Ayrıca leke bırakmayan kumaşlardan üretilen örtülerde kullanıcılarına pratik temizlik imkanı sağlar. Alacağınız ürünlerin ev dekorasyonunu tamamlaması da oldukça önemlidir. Evinize uygun en güzel modelleri sayfamızda bulabilirsiniz.
 

Koltuk Örtüsü Fiyatları

Koltuk örtüsü denildiğinde çeşitli ürünler akla gelir. Özellikle koltuk örtüsünün üretildiği malzemenin dokusu, piyasada bulunma oranı ve maliyeti koltuk örtülerinin fiyatını etkiler. Bazı koltuk örtülerinde lastikli kısımlar bulunur. Bu kısımlar örtünün daha sabit ve uzun süre aynı şekilde kalmasına imkan tanır. Koltuk örtülerinde ölçüler, koltuk ya da kanepenin ölçüsüne göre belirlenir. Örtüler tüm koltuk ya da kanepeyi saracağı gibi, sadece oturulacak kısmın örtüldüğü de görülür. Tüm bu farklılıklar fiyat aralıklarına yansıtılır. Örtülerin dokusu, taşıdığı özellikler, renk ve desenleri, favori olarak nitelendirile trend kesimler ve donanımlar fiyat aralıklarına doğrudan etki eder. Yaşam alanlarınızı daha renkli, canlı ve temiz tutabilmek adına tüm bu kriterleri değerlendirmeye alabilir ve fiyat konusunda da çeşitli araştırmalarda bulunarak alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. 
 

Koltuk Örtüsü Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Koltuk örtüsü seçimi kişisel tercihleriniz yanında, koltuk yada kanepelerinizi ölçüsü ile de doğrudan ilişkilidir. Bazı oturma gruplarında 3+2+1 modelleri tercih edilirken, bazı gruplar 3+3+1+1 şeklinde tasarlanır. Ev tekstilinde yer alan ürünler de bu tür eşyalara uygun olarak üretilir. Koltuk örtülerinde seçimleriniz kadar kullanım, bakım ve temizliği de son derece önem taşır. Kullanım talimatları gereğince önerilen sıcaklıkta yıkamanız ve rengine zarar vermeyecek şekilde kurutmanız uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar. Aynı şekilde sahip olduğu dokusu nedeniyle bazı ürünler ütülemeye müsait olurken, bazı dokular hemen bozulabilir ve ciddi hasarlar oluşabilir. Yönergeler, kullanım talimatları dikkate alınırsa ürün daha uzun süre kullanılabilir. 
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler