Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Toplu Satış
Adet
Durumu
Kimden
Dış Ticaret
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
Açılır ahşap mutfak bank seti
Açılır ahşap mutfak bank seti Türkiye-Konya-Selçuklu
1,990 TL
Açılır ahşap mutfak bank seti
11 Şubat
Türkiye-Konya-Selçuklu
1,990 TL
El boyaması eskitmesi vintage vitrin
El boyaması eskitmesi vintage vitrin Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kartal
3,950 TL
El boyaması eskitmesi vintage vitrin
11 Şubat
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kartal
3,950 TL
4 lu zigon sehpa
4 lu zigon sehpa Türkiye-Ankara-Mamak
550 TL
4 lu zigon sehpa
11 Şubat
Türkiye-Ankara-Mamak
550 TL
4 lu zigon sehpa
4 lu zigon sehpa Türkiye-Ankara-Mamak
650 TL
4 lu zigon sehpa
11 Şubat
Türkiye-Ankara-Mamak
650 TL
Sekizgen Orta Sehpası
Sekizgen Orta Sehpası Türkiye-Konya-Selçuklu
1 $
Sekizgen Orta Sehpası
11 Şubat
Türkiye-Konya-Selçuklu
1 $
Asimetrik Desenli Orta Sehpa
Asimetrik Desenli Orta Sehpa Türkiye-Konya-Selçuklu
1 $
Asimetrik Desenli Orta Sehpa
11 Şubat
Türkiye-Konya-Selçuklu
1 $
Dikdörtgen Detaylı Orta Sehpa
Dikdörtgen Detaylı Orta Sehpa Türkiye-Konya-Selçuklu
1 $
Dikdörtgen Detaylı Orta Sehpa
11 Şubat
Türkiye-Konya-Selçuklu
1 $
Ahtapot Orta Sehpa
Ahtapot Orta Sehpa Türkiye-Konya-Selçuklu
1 $
Ahtapot Orta Sehpa
11 Şubat
Türkiye-Konya-Selçuklu
1 $
W Model Orta Sehpası
W Model Orta Sehpası Türkiye-Konya-Selçuklu
1 $
W Model Orta Sehpası
11 Şubat
Türkiye-Konya-Selçuklu
1 $

Tamamlayıcı Ürünler

Evlerin en önemli ürünleri olan mobilyalar için üretilmiş tamamlayıcı ürünler geniş ürün yelpazesine sahiptir. Seçtiğiniz mobilya ve aksesuarlar evinizin atmosferini oldukça değiştirmektedir. Öncelikli olarak rahat ve konforu göz önünde bulundurarak yapılan seçimlerde odalarda şıklığı yakalamak adına aksesuar seçimi de bir o kadar önem taşımaktadır. Uzun süre kullanılan mobilyalarınızda zamanla ufak değişimler yapabilirsiniz. Mobilyanız için gereken hırdavat malzemesi ve aksesuarlar, ahşap, krom, metal kategorileri içerisinde, ihtiyacınız olan her seçenekte malzeme ile yer almaktadır. Ev dekorasyonunun olmazsa olmaz parçaları arasında tamamlayıcı ürünler yer alır. Tamamlayıcı ev dekorasyon ürünleri arasında yer alan parçaların başında aynalar, kitaplıklar, sehpalar, dresuarlar, aksesuarlar, mutfak grupları ve aydınlatmalar yer alır. Aynalar evin içini daha geniş göstermek için kullanılan en uygun eşyalardır. Duvarlarda, banyolarda, asansörde hatta alışveriş merkezlerindeki giyinme odalarında dahi aynalar hayatımıza eşlik eder. Aynaların pek çok kullanım alanı ve çeşitleri bulunur. Ayna çeşitlerini sıralamak gerekirse, şifonyer, konsol üstü, dekoratif, makyaj aynaları gibi çeşitler bulunur. Kitaplıklar, evin mimarisini modern gösteren tamamlayıcı ürünlerden birisidir. Kitaplıklar ahşaptan, metale birçok malzemeden yapılma imkanı bulunur. Duvara gömme veya küçük bir duvara asılmış kitaplık modelleri bulunur. Küçük aksesuarlar ile kitaplıklar süslenerek trend bir görünüm yakalanır. Sehpalar tamamlayıcı mobilyalar arasında yer alır. Oturma odalarında sıklıkla tercih edilen orta sehpaların birden çok model ve renk seçeneği vardır. Dresuarlar, evin içinde saklama ve depolama alanı olarak kullanılan ürünlerdendir. Aydınlatmalar evin havasını değiştirmede en etkili faktörlerden birisidir. Her odada farklı bir aydınlatma ile evin şıklığı korunarak çok amaçlı kullanım sağlanabilir. Mobilya dekoratif aksesuarları ile mobilyalarınızın görünümünü yenilerken mobilya aksesuarları ve hırdavat ürünleriyle dayanıklılığını sağlayabilir ve eksik parçalarını tamamlayabilirsiniz. Bu değişimleri yaparken tamamlayıcı ürünler kategorisinden yararlanabilirsiniz.
 

Mobilyalarınız İçin En Güzel Aksesuarlar

Evlerde en önemli ürünler şüphesiz mobilyalardır. Uzun yıllar severek kullandığınız mobilyalarda zamanla eskime ve aşınmalar olabilir. Mobilyalarda zarar gören parçalar varsa bunların değişimi, kaplamaların yıpranması halinde mobilyaların yenilenmesi gibi işlemler gerekebilmektedir. Ahşap, metal, krom gibi seçeneklerinin bulunduğu mobilya aksesuar çeşitleri arasında mobilyalarınızın tasarımına ve ham maddesine uygun aksesuarlara ulaşabilirsiniz. Mobilya yenilerken malzemesine, tasarımına ve rengine uygun aksesuarları tamamlayıcı ürünler kategorisi altında bulabilirsiniz.
 

Mobilya Aksesuarları ve Fiyatları

Yaşam alanlarınızı tasarlarken, kendinizi nasıl rahat ve huzurlu hissedeceğinizi düşünerek tasarıma başlamak doğru olacaktır. Oturma odanızı, mutfağınızı, yatak odanızı veya ofisinizi tasarlarken birbiri ile uyumlu, konforlu ve uzun ömürlü kullanım için uygun aksesuarlar seçilmelidir. Her tasarıma uygun ürün çeşitliliğiyle mobilya aksesuarları, ürün seçeneğine göre fiyatları farklılıkları göstermektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip aksesuarlar her bütçeye uygun tasarım seçenekleriyle üretilmektedir. Gün içerisinde kullandığınız mobilyalarınızı küçük dokunuşlarla daha kullanışlı ve dayanıklı hale getirebilirsiniz.
 

Her Tarza Uygun Aksesuarlar

Yaşam alanınızın birçok yerinde önemli bir yeri olan mobilyalarınıza küçük dokunuşlarla yeni bir stil kazandırmak için farklı tarzda aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Mobilyalarınızı baştan tasarlarken yüzlerce farklı seçenekten faydalanabilirsiniz. Örneğin eskitme tarzında tasarlayacağınız mobilyalarınız için mobilya eskitme aksesuarlarına göz atabilirsiniz. Bu aksesuarlar içerisinde mobilya ayakları, dolap, baza, çekmece kulpları, koltuk ayakları, mobilyanıza uygun ahşap, porselen, taş, krom ve metal yapıda ürün gruplarını bulabilirsiniz. Mobilyalarınıza ve ihtiyacınıza uygun her tasarıma hitap eden aksesuar seçeneklerini Sektorden.com’da bulabilirsiniz.
 

Tamamlayıcı Ev Dekorasyon Ürünleri Fiyatları

Tamamlayıcı ev dekorasyon ürünlerinden satın almak isteyen kişilerin dikkat ettiği ilk noktalardan birisi ürünlerin fiyatlarıdır. Tamamlayıcı ev dekorasyon ürünü dendiğinde akla ilk gelen ürünlerden birisi aynalardır. Ayna fiyatları başta boyutlar olmak üzere birçok faktöre bağlı olarak değişir. Aynaların çerçeveleri, fiyatların belirlenmesinde etkili olan ikinci faktörlerdendir. Çerçevesiz bir model ile son dönemlerin gözdesi olan altın çerçeveli ayna fiyatları arasında farklılık görülür. Tamamlayıcı ev dekorasyon ürünü dendiğinde akla gelen bir diğer ürün ise kitaplıklardır. Hemen hemen herkesin evinde olan bu ürünlerin boyutları, hangi malzemeden üretildiği, dayanıklılığı, rengi ve baskısı ile fiyat aralıklarını değiştirir. Sektörden.com ile pek çok tamamlayıcı ev dekorasyon ürününe göz gezdirebilirsiniz.
 

Tamamlayıcı Ev Dekorasyon Ürünleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tamamlayıcı ev dekorasyon ürünleri seçiminden dikkat edilmesi gereken bazı önemli detaylar bulunur. Duvar kaplamalarında kullanılan aynaların seçimlerinde duvarın boş alanı ve aynanın boyutları önemlidir. Aynanın çerçeve boyutunu da hesaba katarak tüm asma işlemlerine dikkat edilir. Düz veya çapraz şekilde duvar kaplaması için küçük kare dekoratif aynalar kullanılır. Düz ve sıradan görünen duvarların önüne geçmek için kitaplıklar tercih edilir. Kitaplık satın almak isteyen kişilerin kitaplıkların üretildiği malzemeye dikkat ederek seçmeleri gerekir. Çok eşya koyarak raflara ağırlık yüklendiği zamanlarda ürünlerin kalitesi ve dayanıklılığı çok önemlidir. Aydınlatma ürünlerinin ortama uygun boyda olmasına dikkat edilmelidir. Çok büyük ortama küçük bir aydınlatma koymak yeterli gelmeyecektir.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler