Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Toplu Satış
Adet
Durumu
Kimden
Dış Ticaret
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
Milano Tasarım Ödüllü Komple Masif
Milano Tasarım Ödüllü Komple Masif Türkiye-Ankara-Keçiören
19,000 TL
Milano Tasarım Ödüllü Komple Masif
07 Aralık
Türkiye-Ankara-Keçiören
19,000 TL
MILANO ÇIFT KIŞILIK
MILANO ÇIFT KIŞILIK Türkiye-Konya-Selçuklu
1 TL
MILANO ÇIFT KIŞILIK
06 Aralık
Türkiye-Konya-Selçuklu
1 TL

Yatak Odası

Yatak odası yaşamımızın önemli bir kısmını geçirdiğimiz başlıca odalar arasında gelmektedir. Kişinin dinlenme ihtiyacını karşılaması için en önemli faktör yatak odası tasarımının ve mobilyaların konforlu bir o kadarda kişinin istekleri doğrultusunda dizayn edilmiş olmasıdır. Yatak odası seçiminde bu iki faktörü göz önünde bulundurularak seçim yapılırsa en verimli sonuca ulaşılacaktır. Böylece kişiler rahat bir uyku çekecek ve istedikleri aktiviteleri rahatça gerçekleştirebilecektir. Yatak odası takımları arasında önemli yeri olan ayna ve dolaplarda dikkat edilmesi gereken özellikler bulunmaktadır. Bu ürünlerin dayanıklı malzemelerden yapılmış olması, odayla uyumlu olması ve konforlu bir kullanım sunması gerekir. Yatak odasında doğru parçaları kullanarak şık ve konforlu bir alan oluşturabilirsiniz.Yaşam alanlarını yenilemek isteyenler ya da çeyiz hazırlığında olanlar bir ev için gerekli olan tüm eşyaları baştan sona temin etmek için farklı araştırmalarda bulunurlar. Öncelikle mobilya türündeki eşyalara göz atılarak bir yaşam alanı için gerekli olan en önemli parçalar temin edilmiş olunur. Böylece diğer eşyalar da mobilya gibi önemli ve fazla yer kaplayan ana parçalara göre kombine edilerek bir bütünlük yakalanmaya çalışılır. Yaşam alanları için en önemli ve kişisel bölümlerden biri yatak odalarıdır. Özel bir alan olması kullanıcının stilini ve fikirlerini daha öznel bir biçimde oluşturmasına zemin hazırlar. Farklı tonlarda, modellerde ve renk uyumlarında hazırlanan yatak odası mobilyaları çeşitli firmalar ve markaların imzasını taşır. Sektörden.com sitesini ziyaret ederek çeşitli yatak odası mobilya modellerine göz atabilirsiniz. Aynı zamanda satış işlemlerini de gerçekleştirerek kazançlı çıkarsınız. Alışveriş, ev dekorasyonu, mobilya kategorilerini takip ederek farklı stillere sahip olan yatak odası mobilya modellerini bir arada değerlendirebilirsiniz. 
 

Her Zevke Uygun Yatak Odası Takımları

Yatak odası uyumak dışında farklı aktiviteleri de beraberinde getirmektedir. Dolaplar kolay giyinme için önem taşımaktadır. Eşyaların temiz ve düzenli olması önemlidir. Aynı zamanda giyinirken eşyaların kolay ulaşılabilir olması gerekir. Seçilen yatak odası modelleri arasında set halinde satılan veya tek satılan ürünlerden faydalanabilirsiniz. Seçtiğiniz takım içerisinde aynalı dolaplar olabilir. Eğer dolap kısmında ayna yoksa yatak odanıza uygun ayna modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Yatak odası takımları; modern, avangart, spor, vintage gibi farklı tarzlara hitap eder şekilde üretilmektedir. Yatak odanıza ve size en uygun modelleri seçebilirsiniz.
 

Yatak Odasında İşlevsel Parçalar

Yatak odası takımları zevk ve tercihlere göre çok çeşitli modellerde yapılabilmektedir. Ürünlerin çok geniş bir yelpazede olduğu söylenebilir. Odanızın dekorasyonunu yaparken tüm parçaların bütüncül bir etki yaratmasına dikkat etmek gerekir. Yapacağınız seçimler kişinin tarzını yansıtsa da ürünler arasında tutarlılığın olması modern ve şık bir görünüm yakalamanız açısından önemlidir. Yatak odasında dekorasyonu tamamlamak için kullanacağınız işlevsel ürünler bulunmaktadır. Örneğin boy aynaları, makyaj aynaları, özel tasarım aynalar dekorasyonda sıkça kullanılmaktadır. Yatak odasını renklendirmek adına kullanılan aydınlatmalar ve abajurlarda odaya şık ve aydınlık bir ambiyans katmaktadır. Yatak odasında kullanabileceğiniz dekoratif ve aksesuar ürünleri bütüncül bir tasarım yakalamanızda size yardımcı olacaktır.
 

Yenilikçi Yatak Odaları

Doğru parçalarla hem rahat hem modern görünümlü bir yatak odasına sahip olmak çok kolaydır. Modern çizgileri sevenler için üretilen yatak odası takımları sıkça üretilmektedir. Takımın içerisinde olan yatak ve dolaplar haricinde kullanılan yan ürünler ile daha modern bir görünüm elde etmek amaçlanır. Bu yan ürünlere örnek olarak yenilikçi gömme dolapları veya katlanabilir yatak modellerini gösterebiliriz. Yine modern çizgileri yakalamak için kullanabileceğiniz aydınlatma ürünleri size yardımcı olacaktır. Oda içerisinde kullanabileceğiniz abajurlar, gece lambaları, LED ışıklarla dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Aradığınız yatak odası takımlarını ve aksesuarları Sektorden.com’da bulabilirsiniz.
 

Yatak Odası Mobilyaları Fiyatları

Yatak odası mobilya fiyatları firmaların ve markaların tasarımından çıkar. Kullanıcıların talepleri, mobilyaların konumlandıracakları ortamın ölçüsü ve şekli firmaları ve markaları farklı çalışmalara yönlendirebilir. Bu doğrultuda standart ölçülerin yanında kişiye özel mobilya üretimleri de sık görülür. Mobilyalar gardrop, komidin, şifonyer gibi parçalardan oluşur. Özellikle gardıropların raf sayısı, kapak modelleri, ayna detayları, ürünün nasıl bir malzemeden üretildiği fiyat aralığını belirler. Sektörden.com sitesinden temin edeceğiniz yatak odası mobilya modellerini sıfır olarak ya da bir başka kullanıcı aracılığıyla temin edebilirsiniz. Bu iki farklı kategoride yine fiyat farkının belirgin olduğunu görebilirsiniz. Ürünlerin kullanım yılı, oluşan hasarlar fiyat aralığını hem alım hem de satış işlemlerinde büyük oranda etkileyen unsurlardandır. 
 

Yatak Odası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yatak odası mobilya modellerinde kullanıcılar hem stillerine hem de yaşam alanlarına göre çeşitli kriterler oluştururlar. Bu kriterlerden ölçü faktörü elbette önceliklidir ve firmalar bu alanda çeşitli tasarımlar ortaya koyar. Mobilyaların kalitesi, üzerinde bulunan işlemeler, ayna ya da süsleme detayları odanızın havasını da değiştirir. Yaşam alanlarının tarzı, sizleri farklı kombinler yapmaya yönlendirebilir. Minimal, vintage, modern, retro ya da klasik modeller ile farklı şıklıkları, kullanım özelliklerini bir arada değerlendirebilirsiniz. Stiliniz kadar eşyalarınızın miktarı, ne kadar rafa gereksinim duyduğunuz da yine önemli olan bir başka faktördür. Fazla eşyalar sadece giyimden ibaret değildir. Yorganlar, yastıklar ve misafirler için ayrılan ürünler bir dolapta oldukça fazla yer kaplar. Dolaplarda ayrılan bölmeler bu tür eşyalarınızı toplar ve daha sade, ferah bir yaşam alanına sahip olursunuz. 
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler