Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Toplu Satış
Adet
Durumu
Kimden
Dış Ticaret
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
TİVİ ÜNİTESİ
TİVİ ÜNİTESİ Türkiye-Ankara-Çankaya
1,950 TL
TİVİ ÜNİTESİ
11 Şubat
Türkiye-Ankara-Çankaya
1,950 TL
Yemek Masası
Yemek Masası Antalya-Kepez
850 TL
Yemek Masası
11 Şubat
Antalya-Kepez
850 TL
Mona Roza Yaşam Odası Aytaşı - ZNN01YE
1 TL
Mona Roza Yaşam Odası Aytaşı - ZNN01YE
22 Ekim
Türkiye-Bursa-İnegöl
1 TL
Yemek masası
Yemek masası Türkiye-Ankara-Çankaya
4,750 TL
Yemek masası
25 Eylül
Türkiye-Ankara-Çankaya
4,750 TL
ÇELLO YEMEK ODASI
ÇELLO YEMEK ODASI Türkiye-Konya-Karatay
22,950 TL
ÇELLO YEMEK ODASI
20 Eylül
Türkiye-Konya-Karatay
22,950 TL
Koko Vitrin
Koko Vitrin Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kartal
1,900 TL
Koko Vitrin
20 Eylül
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kartal
1,900 TL
Yemek Odası Dolabı & Vitrin
Yemek Odası Dolabı & Vitrin Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kartal
1,550 TL
Yemek Odası Dolabı & Vitrin
20 Eylül
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kartal
1,550 TL
Yemek Odası Tamamlayıcı Ürün Şaraplık
Yemek Odası Tamamlayıcı Ürün Şaraplık Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kartal
1,099 TL
Yemek Odası Tamamlayıcı Ürün Şaraplık
20 Eylül
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kartal
1,099 TL
Koko Vuvu Vitrin
Koko Vuvu Vitrin Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kartal
1,100 TL
Koko Vuvu Vitrin
20 Eylül
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kartal
1,100 TL

Yemek Odası

Yemek odası uzun vakitler geçirdiğimiz, misafirlerimizi, arkadaşlarımızı ve akrabalarımızı ağırladığımız kültürel anlamda oldukça önemli odalarımızdan biridir. Hayatımızda kültürel anlamda oldukça önemli bir yeri vardır. Yemek odası takımları içerisinde başlıca; yemek masaları, dolap çeşitleri, vitrin ve büfe, konsol ürünleri, özel avizeler, yemek odası aynaları gibi çok çeşitli ürün grupları yer almaktadır. Geniş ürün yelpazesine sahip ürün grupları üretici markalar tarafından her zevke ve bütçeye hitap eden parçalar üretmektedir. Yemek odası, hem çekirdek ailelerin hem geniş ailelerin vazgeçilmez alanlarından birisidir. Tüm aile bireylerinin bir arada bulunduğu bu ortamda akşamları bir yandan keyifli vakitler geçirirken bir yandan muhteşem yemekler yenilir. Yemek odası mobilyaları insanların ruh halini etkiler. Özellikle tarz ve uyumu bir arada sunan yemek odası mobilyalarının pek çok farklı çeşidi bulunur. Yemek odasında ihtiyaç duyulan mobilyalar genellikle sabit masa ve sandalyelerdir. Takım içeriği her markadan markaya değiştiği için net bir bilgi verilemez. Örneğin bazı yemek odası mobilya takımların yemek masası, konsol, konsol aynası ve sandalyeler bulunurken bazı takımlarda masa ve sandalyenin yanında bench ve konsol bulunur. Konforun ve işlevselliğin bir arada bulunduğu takımlar hem göze hitap eder hem rahatlığın keyfini sunar. Yemek odası mobilyaları satın almak isteyen kişiler klasik, retro veya geçmiş ve günümüz modasını harmanlayan modellere göz atabilirler. Sektörden.com ile tüm yemek odası mobilyalarını görebilirler. Birden fazla model ve renk seçeneği ile kullanıcıların zevkine hitap eden modeller bulunur.Farklı materyallerle üretilen ürün gruplarında genel olarak ceviz malzemeli ve çam malzemeli ürünler, masif ağaç kullanılarak üretilen ürünler, MDF malzemeden üretilen ürünler, suntalam içerikli ürünler ve metal ferforje ürünleri bulunur. Zevk ve tercihleriniz doğrultusunda seçebileceğiniz yemek odası takımlarını kategorimiz altında inceleyebilirsiniz.
 

Yemek Odaları İçin Birbirinden Şık Masa Modelleri

Yemeklerinizi daha konforlu ve şık bir hale getirecek yemek masaları geniş model seçenekleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Bu masalar sayesinde sevdiklerinizle lezzetli sofralarda buluşabilirsiniz. Modern tasarımlardan klasik modellere kadar farklı renk seçenekleri ile beğeninize sunulan modeller eviniz içerisinde bambaşka bir hava oluşturabilirsiniz. Masalar 2 kişilik, 4 kişilik, 6 kişilik, 8 kişi ve üzeri şeklinde her aileye ve ihtiyaca uygun şekilde üretilmektedir. Açılıp kapanabilen masalar portatif kullanımı sayesinde sıkça tercih edilen modeller arasındadır. Bu tarz bir ürün modelini kalabalık misafir ağırlama zamanlarınızda da masayı açarak genişletebilir ve çekirdek aileniz ile değerlendirebilirsiniz. Evinize çok yakışacak tarzda, renk ve döşemede yemek odası masa modellerini inceleyebilirsiniz.
 

Modern Masifin Yemek Masalarıyla Birleşimi

Çeşitli ebatlarda üretilen masif masa modelleri sizler için oldukça ideal bir kullanım sağlamaktadır. Masif yemek odası masaları tümüyle el işçiliğiyle üretilmiş ürünlerdir. Masif kısımların damarlı bir görünümde olmasının nedeni fırınlarda yakılarak hazırlanması ve istenmeyen dokudan arındırılmasıyla ortaya çıkmaktadır. Bu işlem ardından su bazlı renklendiriciler veya cilalarla kaplanır. Bu işlemler ardından sağlam ve uzun ömürlü masif masalar sizlere sunulmaktadır. Evlerde, iş yeri veya ofislerde kullanım kolaylığı sağlayan masif masalar şık ve modern ahşap tasarımını bir araya getirerek alanlarınızda farklı bir hava yakalamanızı sağlar.
 

Yemek Odaları İçin Şık Konsol Ürünleri

Tüm yemek odası tasarımlarına özel üretilmiş konsol ürünleri sıklıkla tercih dilen ürün grupları arasında yer alır. Yemek odası modelleri arasında yer alan konsollar kullanım açısından büyük konfor sağlayan ürün gruplarıdır. Konsollar özel montaj seçenekleri ile üretilmiştir. Montaj kolaylığı sayesinde ekstra yük oluşturmaz ve defalarca sökülüp takılsa dahi kurulum performansından ve ilk zamanki yeniliğinden bir şey kaybetmez. Özellikle yüksek ayaklı konsol ürünleri kullanıcılar tarafından çok tercih edilmektedir. Yüksek üretilen ayakları sayesinde kolay temizlime imkanı sağlayan konsollar, oldukça hafif yapıları sayesinde evinizin çeşitli alanlarında kullanım kolaylığı sağlar. Ergonomik ve uzun ömürlü yapıları sayesinde yıllarca kullanabilirsiniz.
 

Yemek Odası Mobilyaları Fiyatları

Yemek odası mobilyaları satın almak isteyen kişilerin fikirlerini etkileyen ilk noktalardan birisi ürünlerin fiyatlarıdır. Yemek odası mobilyalarının fiyatları çok geniş bir aralığa sahiptir. Örneğin bazı yemek odası mobilyalarına bakıldığında ürünlerin farklılıkları bulunur. Bir takımda konsol ve konsol aynası bulunurken bir takımda bench ve konsol bulunur. Yemek odası mobilya takımlarında ihtişamlı modeller genellikle daha yüksek fiyatlara sahip olurken klasik tarzdaki modeller daha ortalama bir fiyata sahip olur. Yemek odası mobilyaları satın almak isteyen kişiler genellikle ürün paketlerinde değişiklik yapabilirler. Bu değişiklik ile mobilya takımlarının fiyatları artabilir veya azalabilir. Yemek odası mobilyalarına Tv gibi ekipmanlar eklediklerinde fiyatlar daha fazla olur. Kişiler kendi bütçelerine uygun ve indirimli modelleri Sektörden.com ile bulabilir veya satabilirler.
 

Yemek Odası Mobilyaları Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yemek odası mobilyaları satın almak isteyen kişilerin dikkat etmeleri gereken bazı önemli noktalar bulunur. Bu noktaların başında evin diğer mobilyaları ile uyumlu seçilmesi gelir. Hem tasarım modelleri hem fonksiyonelliği ile kullanıcıların en uygun mobilyaları seçmeleri gerekir. Yemek odası mobilyaları evinizde en çok zaman geçirdiğiniz bölümlerden birisi olur. Bu nedenle her anınızı keyifli kılacak desen ve kullanım rahatlığı ile birbirinden farklı modeller seçilmelidir. Mobilyaların ergonomisi, konforu, kumaş kalitesi ve renk seçimi, mobilyanın sağlamlığı dikkat edilmesi gereken en önemli noktalar arasında yer alır. Üretim süresi çok eski olmayan mobilyaların tercihi ile daha uzun ömürlü mobilya kullanımı sağlanır. 
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler